Milan Škoda – 190 centimetrů . Dlouho býval útočnou jedničkou Slavie a jejím nejlepším střelcem. Hodně branek dával i hlavou, což je vzhledem k jeho výšce logické. Letos zatím zasáhl do pěti ligových duelů a dal jeden gól. Foto: Czech News Center / Rušinová Mária / CNC / Profimedia
 Jaroslav Zelený – 190 centimetrů. Slavia ho přivedla na levý kraj obrany, Jaroslav Zelený ale pouze kryl záda Janu Bořilovi. Na San Siru však přišel do hry a postavil se do středu zálohy, kde podal parádní výkon. Řekl si o další šanci? Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia
 Tomáš Souček – 192 centimetrů . Klíčový muž slávistické sestavy. Je nesmírně účinný ve hře dopředu a hodně silný i při bránění, kde zastaví spoustu útoků soupeře. Zároveň patří k nejvyšším hráčům sešívané družiny. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Ladislav Takács – 193 centimetrů . Třiadvacetiletý Ladislav Takács přišel do Slavie v průběhu září na hostování z Mladé Boleslavi. Může hrát jak ve středu zálohy, tak i na stoperu, kde využívá svých centimetrů. I díky tomu dal v loňské sezoně šest branek. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Slavia v létě přišla o dvě věže. Podívejte se, kteří hráči z Edenu jsou nyní nejvyšší

Slavia během léta přišla o dva elitní stopery – Michael Ngadeu a Simon Deli totiž zamířili do Belgie. Oba vynikali jak ve hře po zemi, tak i ve vzduchu.

Bez názvu.jpg

Michael Ngadeu měří 190 centimetrů, Simon Deli dokonce ještě o dva výš. Oba už jsou ale z Edenu pryč a Slavia se při hře ve vzduchu musí vypořádat bez nich. Jména pěti aktuálně nejvyšších hráčů Slavie (nepočítáme mezi ně brankáře Ondřeje Koláře, který měří 193 centimetrů), najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Milan Škoda – 190 centimetrů

Milan Škoda Czech News Center Rušinová Mária CNC Profimedia.jpg

Dlouho býval útočnou jedničkou Slavie a jejím nejlepším střelcem. Hodně branek dával i hlavou, což je vzhledem k jeho výšce logické. Letos zatím zasáhl do pěti ligových duelů a dal jeden gól.

Foto: Czech News Center / Rušinová Mária / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Jaroslav Zelený – 190 centimetrů

Jaroslav Zelený Slavia MICHAL SVÁČEK MAFRA Profimedia.jpg

Slavia ho přivedla na levý kraj obrany, Jaroslav Zelený ale pouze kryl záda Janu Bořilovi. Na San Siru však přišel do hry a postavil se do středu zálohy, kde podal parádní výkon. Řekl si o další šanci?

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Tomáš Souček – 192 centimetrů

Tomáš Souček Slavia 2019 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Klíčový muž slávistické sestavy. Je nesmírně účinný ve hře dopředu a hodně silný i při bránění, kde zastaví spoustu útoků soupeře. Zároveň patří k nejvyšším hráčům sešívané družiny.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Ladislav Takács – 193 centimetrů

Ladislav Takács Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Třiadvacetiletý Ladislav Takács přišel do Slavie v průběhu září na hostování z Mladé Boleslavi. Může hrát jak ve středu zálohy, tak i na stoperu, kde využívá svých centimetrů. I díky tomu dal v loňské sezoně šest branek.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Júsuf Hilál – 194 centimetrů

Júsuf Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Bahrajnský reprezentant je ve Slavii od léta, v lize zatím odehrál šest zápasů, ale gólově se ještě neprosadil. Šestadvacetiletý útočník je se 194 centimetry zároveň nejvyšším mužem sešívané družiny.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud