Taras Kačaraba   Tři inkasované branky nejsou dobrou vizitkou pro žádný tým. Do sešívané sestavy se vrátil Ondřej Kúdela, jenž si počínal docela jistě. Zato jeho parťák Taras Kačaraba ve Slavii odehrál už lepší zápasy. Bitva v Rotterdamu mu příliš nesedla, chyboval při brance na 2:2. 
 Oscar Dorley   Slavia se před zápasem bála, koho postaví na levý kraj obrany. Sešívaným totiž z nejrůznějších důvodů vypadlo několik hráčů a zdálo se, že mimo hru bude i Oscar. Ten se ale ukázal jako velký bojovník a na utkání byl připraven, utkání s Feyenoordem mu však nesedlo. 
 Maksym Talovierov  Perspektivní ukrajinský fotbalista nastoupil v základní sestavě. V Českých Budějovicích hrával ve středu obrany, proti Feyenoordu ale znovu nastoupil v záloze. Tomáš Holeš jej ale jasně převálcoval, Maksym Talovierov moc výrazný nebyl.
 Ivan Schranz  Z ofenzivních hráčů Slavie byl nejméně výrazný. Jeho výkon šel sice postupně nahoru a připravil gól na 2:1 pro Sora, jinak toho ale ve hře dopředu moc nepředvedl. Pět minut před koncem navíc zbytečně fauloval a Feyenoord se po přímém kopu dostal do vedení 3:2.
5
Fotogalerie

Slavia uhrála dobrý výsledek. Těmto 5 hráčům ale bitva s Feyenoordem moc nevyšla

Pokud jste ve čtvrtek sledovali bitvu Slavie proti Feyenoordu ve čtvrtfinále Konferenční ligy, určitě jste se nenudili.

Slavia prohrávala, pak vedla 2:1, aby v úplném závěru vyrovnala na 3:3. Souboj v Rotterdamu nabídl parádní drama i několik skvělých výkonů. Pěti hráčům sešívané družiny ale zápas proti Feyenoordu příliš nevyšel. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 6

Ondřej Kolář 

profimedia-0680990988.jpg

Převážnou část sezony byl slávistickou brankářskou jedničkou Aleš Mandous. Tomu ale moc nesedl zápas v Linci, kde dostal čtyři góly, a tak se do akce vrátil Ondřej Kolář. Utkání v Rotterdamu ale může zase všechno změnit. Kolář inkasoval třikrát a zejména u poslední branky se musel pořádně červenat. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Taras Kačaraba 

GetFile - 2022-04-08T103421.860.jpg

Tři inkasované branky nejsou dobrou vizitkou pro žádný tým. Do sešívané sestavy se vrátil Ondřej Kúdela, jenž si počínal docela jistě. Zato jeho parťák Taras Kačaraba ve Slavii odehrál už lepší zápasy. Bitva v Rotterdamu mu příliš nesedla, chyboval při brance na 2:2. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Oscar Dorley 

GetFile - 2022-04-08T103347.028.jpg

Slavia se před zápasem bála, koho postaví na levý kraj obrany. Sešívaným totiž z nejrůznějších důvodů vypadlo několik hráčů a zdálo se, že mimo hru bude i Oscar. Ten se ale ukázal jako velký bojovník a na utkání byl připraven, utkání s Feyenoordem mu však nesedlo. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Maksym Talovierov 

GetFile - 2022-04-08T103312.843.jpg

Perspektivní ukrajinský fotbalista nastoupil v základní sestavě. V Českých Budějovicích hrával ve středu obrany, proti Feyenoordu ale znovu nastoupil v záloze. Tomáš Holeš jej ale jasně převálcoval, Maksym Talovierov moc výrazný nebyl.

Foto: Profimedia.cz 

Pokračování 6 / 6

Ivan Schranz 

GetFile - 2022-04-08T103430.615.jpg

Z ofenzivních hráčů Slavie byl nejméně výrazný. Jeho výkon šel sice postupně nahoru a připravil gól na 2:1 pro Sora, jinak toho ale ve hře dopředu moc nepředvedl. Pět minut před koncem navíc zbytečně fauloval a Feyenoord se po přímém kopu dostal do vedení 3:2. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud