Slavia stále nemá dost. 5 dalších hráčů, kteří v létě mohou přijít do Edenu

Fotbalová Slavia je na přestupovém trhu aktivní. Do Edenu však nejspíš přijdou ještě další posily.

Slavia letos nezískala titul, a tak na příští sezonu zase zbrojí. Do Edenu už přišli David Douděra, Václav Jurečka nebo Eduardo Santos, sešívaní ale stále nemají dost. O které hráče Slavia ještě projevila zájem? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Róbert Boženík

Róbert Boženík Feyenoord.jpg

O možném příchodu dvaadvacetiletého slovenského reprezentanta se psalo už během května. Róbert Boženík je hráčem nizozemského Feyenoordu, v poslední sezoně ale hostoval v druholigovém německém Düsseldorfu. Moc toho nenahrál, přesto byl na seznamu slávistických posil hodně vysoko. Jenže pak do Edenu přišel Václav Jurečka, a tak je otázkou, zda Slavia o Boženíka ještě vůbec stojí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Ewerton

Ewerton MB.jpg

Slavia už přivedla z Mladé Boleslavi Davida Douděru, ve městě automobilů si ale vyhlédla ještě jednu posilu. Do Edenu nejspíš přijde taky Brazilec Ewerton, který odehrál parádní ročník. Pětadvacetiletý křídelník během něj dal 11 branek, přidal šest asistencí a stal se jednou z hvězd ligy. Ve Slavii by mohl nahradit Petera Olayinku.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Hien Isak

Sešívaní by mohli lovit posily i na severu Evropy. Konkrétně ve Švédsku, kde jim padl do oka Hien Isak. Třiadvacetiletý bek patří švédskému Djurgardenu, jeho tržní cena je přitom podle portálu transfermarkt.de jen 150 tisíc eur. V Edenu už působí Aiham Ousou, společně by tak mohli vytvořit švédskou stoperskou dvojici.

Pokračování 5 / 6

Oscar Vilhelmsson

Oscar Vilhelmsson.jpg

Dalším švédským hráčem, který by mohl přijít do Slavie, je Oscar Vilhelmsson. Teprve osmnáctiletý útočník je na severu považován za velký příslib do budoucna a v Edenu by s ním rádi pracovali. Talentovaný forvard hraje za IFK Göteborg, za který vstřelil svůj první soutěžní gól už v patnácti letech. Slavii by mohl přijít zhruba na 1,5 milionů eur.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Adam Vlkanova

Adam Vlkanova HK Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Na konci sezony to vypadalo jako jasná věc. Když Adam Vlkanova dorazil společně s Janem Mejdrem do VIP Slavie, zdálo se, že jejich cestě do Edenu už nic nezabrání. Jenže Mejdr si poté plácl se Spartou a ani Vlkanova se zatím posilou sešívaných nestal. Nyní navíc do hry o sedmadvacetiletého reprezentanta, který v Hradci Králové odehrál životní sezonu, stojí taky Plzeň.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud