Slavia shání nového stopera. 3 střední zahraniční obránci, kteří by mohli přijít do Edenu

Kádr Slavie je velmi široký a kvalitní. Přesto možná do Edenu ještě někdo přijde. Nejvíc se mluví o přestupu některého ze zahraničních stoperů.

David Hovorka je zraněný, Simon Deli se vrátil do Belgie a Ondřej Kúdela ještě nemůže hrát v evropských pohárech. Sešívaní sice mají k dispozici Davida Zimu, vedení klubu však shání ještě dalšího stopera. Jména tří středních zahraničních obránců, na které by trenérský tým Jindřicha Trpišovského mohl ukázat, najdete v následujících kapitolách.  

Pokračování 2 / 4

Taras Kačaraba (Ukrajina) 

Taras Kačaraba Slavia.jpg

Jednou z možností je, že do Edenu natrvalo zamíří Taras Kačaraba. Šestadvacetiletý ukrajinský stoper ve Slavii už na jaře hostoval a aktuálně je stále s týmem, jenže patří Liberci. Součástí hostování byla i dvacetimilionová opce, sešívaní však tuto částku dosud nezaplatili a čeká se, jakým směrem se bude vyvíjet hráčova budoucnost. Ve Slavii dosud odehrál deset ligových zápasů. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Aiham Ousou (Švédsko) 

Podle instagramového účtu slaviapraha1892, který odkazuje na švédské zdroje, se na seznam vytipovaných slávistických posil dostal taky Aiham Ousou. Jednadvacetiletý švédský bek patří Häckenu, ovšem až do konce letošního roku má být na hostování v druholigovém celku GAIS. Jeho tržní cena je zhruba pět milionů korun. 

Pokračování 4 / 4

Sheriff Sinyan (Gambie) 

Sheriff Sinyan.jpg

O jeho možném příchodu do Slavie se hovoří už několik týdnů, Sheriff Sinyan ale stále zůstává hráčem norského Molde. Aktuální tržní cena pětinásobného gambijského reprezentanta je podle portálu transfermarkt.de 400 tisíc eur, což není nic, co by Slavia nedokázala zaplatit. O jeho přestupu do Edenu se v jednu chvíli psalo jako o jasné věci, dosud k němu ale nedošlo.  

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud