Aleš Mandous - Osmadvacetiletý Aleš Mandous debutoval ve Fortuna lize teprve v sezoně 2018/19, kdy si připsal první start za Olomouc. Loni v barvách Sigmy přidal dalších 16 zápasů a stal se oporou hanáckého klubu. Před pár dny si navíc nečekaně odbyl reprezentační premiéru v duelu se Skotskem, ve kterém podal velmi dobrý výkon. A rázem okolo něj údajně začala kroužit Slavia. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Jakub Markovič - I toto je jedna z možností. Devatenáctiletý Jakub Markovič si v minulé sezoně připsal první dva ligové starty za Slavii a v obou duelech vychytal čistá konta. Na začátku letošního ročníku jej Slavia poslala na hostování do Mladé Boleslavi, kde by měl získat větší praxi. Vrátí se pak do Edenu jako nová jednička? Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Filip Nguyen - Na trase mezi Slavií a Libercem bývá pravidelně živo. Dalším hráčem Slovanu, okolo něhož už sešívaní dříve kroužili, je osmadvacetiletý Filip Nguyen, jenž je už třetím rokem jedničkou Liberce. Mimochodem, ze severu Čech dříve do Slavie zamířil i Ondřej Kolář. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Jan Stejskal - Třiadvacetiletý Jan Stejskal debutoval ve Fortuna lize v sezoně 2018/19. Tehdy odchytal jeden zápas za Mladou Boleslav, za kterou si loni připsal dalších 13 startů. Před pár dny putoval překvapivě výměnou za Markoviče do Edenu. Nahradí právě on jednou Koláře? Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Slavia se připravuje na odchod Koláře. Toto jsou brankáři, kteří ho v Edenu mohou nahradit

Ondřej Kolář je jedním z nejžádanějších hráčů fotbalové Fortuna ligy. Slavia věří, že jej udrží co nejdéle, reprezentační gólman ale nebude v Edenu navždy.

Ondřej Kolář Slavia 20.jpg

Ondřej Kolář má sice ve Slavii smlouvu až do roku 2024 a jeho cena je hodně vysoká, najde se však několik zájemců, kteří by jej rádi přivedli do svých řad. Jak na to sešívaní zareagují? Jména čtyř ligových gólmanů,  kteří ho v Edenu mohou nahradit, najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 5

Aleš Mandous

Aleš Mandous Olomouc Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Osmadvacetiletý Aleš Mandous debutoval ve Fortuna lize teprve v sezoně 2018/19, kdy si připsal první start za Olomouc. Loni v barvách Sigmy přidal dalších 16 zápasů a stal se oporou hanáckého klubu. Před pár dny si navíc nečekaně odbyl reprezentační premiéru v duelu se Skotskem, ve kterém podal velmi dobrý výkon. A rázem okolo něj údajně začala kroužit Slavia.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Jakub Markovič

Jakub Markovič 20 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

I toto je jedna z možností. Devatenáctiletý Jakub Markovič si v minulé sezoně připsal první dva ligové starty za Slavii a v obou duelech vychytal čistá konta. Na začátku letošního ročníku jej Slavia poslala na hostování do Mladé Boleslavi, kde by měl získat větší praxi. Vrátí se pak do Edenu jako nová jednička?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Filip Nguyen

Filip Nguyen Liberec 2 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Na trase mezi Slavií a Libercem bývá pravidelně živo. Dalším hráčem Slovanu, okolo něhož už sešívaní dříve kroužili, je osmadvacetiletý Filip Nguyen, jenž je už třetím rokem jedničkou Liberce. Mimochodem, ze severu Čech dříve do Slavie zamířil i Ondřej Kolář.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Jan Stejskal

Jan Stejskal MB Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Třiadvacetiletý Jan Stejskal debutoval ve Fortuna lize v sezoně 2018/19. Tehdy odchytal jeden zápas za Mladou Boleslav, za kterou si loni připsal dalších 13 startů. Před pár dny putoval překvapivě výměnou za Markoviče do Edenu. Nahradí právě on jednou Koláře?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud