Slavia se bojí o opory. 3 hvězdy z Edenu, které v zimě mohou odejít do zahraničí

Podzimní část ligové sezony spěje do finále. V čele ligové tabulky je Slavia, která opět předvádí nejlepší fotbal. Je však otázkou, co se bude v Edenu dít v zimě.

Bez názvu.jpg

Slavia opět kraluje ligové scéně a velmi dobré výkony předvádí i v Evropské lize, kde bude pokračovat i na jaře. Budou u toho ale všechny současné opory sešívané družiny? Tři klíčoví hráči by totiž klidně v zimě mohli odejít do zahraničí. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Ondřej Kolář

Ondřej Kolář Slavia 20.jpg

Je tomu rok, co francouzské Nice kroužilo okolo Ondřeje Koláře. Slavia tehdy svou oporu udržela a později s ním prodloužila smlouvu do roku 2024. Snad nikdo ale nečeká, že šestadvacetiletý Kolář do té doby v Edenu vydrží. Není otázkou, jestli odejde do zahraničí, ale kdy k tomu dojde. V zimě okolo něj bude zase rušno.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Peter Olayinka

Peter Olayinka 20 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Novou smlouvu se Slavií podepsal také Peter Olayinka, jenž se sešívaným upsal do roku 2023. Ovšem také on má ještě vyšší ambice. V Edenu patří mezi klíčové hráče, dává důležité branky a prosazuje se i v Evropské lize. Dříve okolo pětadvacetiletého nigerijského reprezentanta kroužilo AS Řím a Stuttgart, kdo o něj projeví zájem tentokrát?

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Abdallah Sima

Abdallah Sima Slavia 2.jpg

Ještě nedávno ho skoro nikdo neznal, teď je ale hlavní hvězdou ligy. Devatenáctiletý Abdallah Sima zářil v Evropské lize, v domácí soutěži dal v sedmi zápasech sedm gólů a už okolo něj krouží zahraniční kluby. Jedním z nich je Juventus a další se brzy přidají. Vedení Slavie bude mít co dělat, aby devatenáctiletý klenot udrželo.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud