Ondřej Karafiát (Slovan Liberec) Šestadvacetiletý stoper přišel do Slavie v létě z Liberce, kdy mu vypršela smlouva. V Edenu se ale příliš neprosadil. Ondřej Karafiát zasáhl jen do pěti ligových zápasů a teď je zpátky pod Ještědem, kam zamířil na hostování. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Ladislav Takács (FK Mladá Boleslav) Stejně jako Karafiát může naskočit na postu stopera, ovšem taky ve středu zálohy. Do Slavie přišel jako možná náhrada za Tomáše Součka a v úvodu se jevil velmi dobře. Jenže letos se nevešel na soupisku pro Evropskou ligu, v domácí soutěži si připsal jen šest startů a teď se vrátil na hostování do Mladé Boleslavi. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Patrik Hellebrand (SFC Opava) Slavia se o jednadvacetiletého záložníka přetahovala loni se Spartou, Patrik Hellebrand však nakonec odešel ze Slovácka do Edenu. Za sešívané toho ale moc neodehrál, na podzim byl zpátky v Uherském Hradišti a teď je na hostování v Opavě. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Tomáš Malínský (FK Mladá Boleslav) Devětadvacetiletý Tomáš Malínský loni zářil v dresu Liberce a řekl si o přestup do Slavie. V Edenu si ale od vzájemné spolupráce slibovali víc, ve Slavii si na podzim připsal pouhé čtyři ligové starty a nahlas se spekulovalo o jeho návratu do Liberce. Malínský ale nakonec posílil Mladou Boleslav, kam zamířil na hostování. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Slavia s nimi teď nepočítá. 4 hráči, kteří před začátkem sezony odešli z Edenu

Fortuna liga se znovu rozbíhá a do akce jde i Slavia, která je nejvážnějším aspirantem na zisk titulu. Sešívaní jdou do bojů se širokým kádrem, pár hráčů se do něj ale nevešlo.

Bez názvu2.jpg

Slavia v zimě přivedla Alexandera Baha, novou tváří je také Taras Kačaraba, čtyři hráči ale sešívanou družinu před startem jarní části ligy opustili. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 5

Ondřej Karafiát (Slovan Liberec)

Ondřej Karafiát Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Šestadvacetiletý stoper přišel do Slavie v létě z Liberce, kdy mu vypršela smlouva. V Edenu se ale příliš neprosadil. Ondřej Karafiát zasáhl jen do pěti ligových zápasů a teď je zpátky pod Ještědem, kam zamířil na hostování.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Ladislav Takács (FK Mladá Boleslav)

Ladislav Takácz Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Stejně jako Karafiát může naskočit na postu stopera, ovšem taky ve středu zálohy. Do Slavie přišel jako možná náhrada za Tomáše Součka a v úvodu se jevil velmi dobře. Jenže letos se nevešel na soupisku pro Evropskou ligu, v domácí soutěži si připsal jen šest startů a teď se vrátil na hostování do Mladé Boleslavi.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Patrik Hellebrand (SFC Opava)

Patrik Hellebrand Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Slavia se o jednadvacetiletého záložníka přetahovala loni se Spartou, Patrik Hellebrand však nakonec odešel ze Slovácka do Edenu. Za sešívané toho ale moc neodehrál, na podzim byl zpátky v Uherském Hradišti a teď je na hostování v Opavě.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Tomáš Malínský (FK Mladá Boleslav)

Tomáš Malinský Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Devětadvacetiletý Tomáš Malínský loni zářil v dresu Liberce a řekl si o přestup do Slavie. V Edenu si ale od vzájemné spolupráce slibovali víc, ve Slavii si na podzim připsal pouhé čtyři ligové starty a nahlas se spekulovalo o jeho návratu do Liberce. Malínský ale nakonec posílil Mladou Boleslav, kam zamířil na hostování.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud