Jakub Hromada   Slovenský univerzál je konečně fit a nabírá dobrou formu, která ho vynesla až do reprezentace. Jakub Hromada nastupuje ve středu zálohy, na stoperu už ale několikrát naskočil. Třeba během hostování v Liberci. Padne dnes volba právě na něj?  Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Tomáš Holeš   Stejně jako Hromada nastupuje uprostřed zálohy. Na postu defenzivního štítu má nyní pevnou pozici a dostal se až do reprezentace. Tomáš Holeš by na stoperu dokázal zahrát, jenže je otázkou, zda o něj Slavia bude chtít přijít na jeho klasickém postu.  Foto: Profimedia.cz
 Jan Bořil   Slávistický kapitán na stoperu už zaskakoval, takže by to pro něj nemusel být takový problém. Jeho místo na kraji obrany by v tom případě mohl zaujmout Oscar Dorley. Na druhou stranu, Bořil se o mnoho lépe cítí nalevo.  Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Alexander Bah   Moc dalších možností už nezbývá. Z obránců se nabízí ještě Alexander Bah, ovšem ten má s postem středního obránce nulové zkušenosti. Jeho ofenzivní choutky ho navíc předurčují k tomu, aby hru táhl okolo pravé lajny.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Slavia řeší velký problém. 4 hráči, kteří proti Arsenalu mohou hrát vedla stopera Zimy

Slavii dnes čeká bitva na půdě Arsenalu. Sešívaní nejsou favoritem, rozhodně se ale chtějí porvat o postup do semifinále Evropské ligy. Jenže se jim rozpadl střed obrany.

David Zima 21.jpg

Slavia na postu stopera běžně problém nemá. Jenže teď je mimo hru Ondřej Kúdela, Simon Deli, David Hovorka i Taras Kačaraba a trenér Jindřich Trpišovský musí pořádně improvizovat. Kdo v dnešní bitvě proti Arsenalu naskočí vedla Davida Zimy? Čtyři možné varianty najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 2 / 5

Jakub Hromada 

Jakub Hromada Slavie 21 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Slovenský univerzál je konečně fit a nabírá dobrou formu, která ho vynesla až do reprezentace. Jakub Hromada nastupuje ve středu zálohy, na stoperu už ale několikrát naskočil. Třeba během hostování v Liberci. Padne dnes volba právě na něj? 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Tomáš Holeš 

Tomáš Holeš Slavia.jpg

Stejně jako Hromada nastupuje uprostřed zálohy. Na postu defenzivního štítu má nyní pevnou pozici a dostal se až do reprezentace. Tomáš Holeš by na stoperu dokázal zahrát, jenže je otázkou, zda o něj Slavia bude chtít přijít na jeho klasickém postu. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Jan Bořil 

Jan Bořil titul Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Slávistický kapitán na stoperu už zaskakoval, takže by to pro něj nemusel být takový problém. Jeho místo na kraji obrany by v tom případě mohl zaujmout Oscar Dorley. Na druhou stranu, Bořil se o mnoho lépe cítí nalevo. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Alexander Bah 

Alexander Bah Slavia 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Moc dalších možností už nezbývá. Z obránců se nabízí ještě Alexander Bah, ovšem ten má s postem středního obránce nulové zkušenosti. Jeho ofenzivní choutky ho navíc předurčují k tomu, aby hru táhl okolo pravé lajny. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud