Galatasaray SK  - Bukariho údajně sleduje Galatasaray, tedy jeden z největších tureckých klubů a pravidelný účastník evropských pohárů. Tým, který je v letošním ročníku turecké Super Lig aktuálně čtvrtý, za Bukariho prý nabízí půl milionu eur. Foto: Profimedia.cz
 Olympique Nimes  - Dalším klubem, který prý hvězdu slovenské ligy sleduje, je francouzské Nimes. To působí ve francouzské Ligue 1, ve které v ukončené sezoně skončilo na 18. místě.  Devatenácté Amiens, které mělo o čtyři body méně, už sestoupilo. Foto: Profimedia.cz
 Sporting CP  - Podle portálu ghanasoccernet.com má o Bukariho zájem také portugalský Sporting, který hráče prý sleduje už dva roky. Klub z Lisabonu se pravidelně řadí k domácí špičce a v aktuálním ročníku je třetí za Portem a Benfikou. Foto: Profimedia.cz
 Celta de Vigo  - Bukariho cesty mohou vést taky do Španělska. Okolo mládežnického reprezentanta z Ghany totiž krouží Celta Vigo, která působí v elitní La Lize. Vigo je však v tabulce čtvrté od konce a ještě ho čeká boj o záchranu. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Slavia prý sleduje hvězdu Trenčína. Podívejte se, které kluby také vábí Bukariho

Slavia obhájila ligový titul a pomalu se zase začíná připravovat na příští sezonu. Tým z Edenu určitě přivede i několik posil.

Osman Bukari.jpg

Spekuluje se o tom, že Slavia sleduje Tomáše Malinského z Liberce. Podle portálu ghanasoccernet.com se na radar sešívaných dostal také Osman Bukari – jednadvacetiletý útočník z Ghany, který patří k hlavním hvězdám slovenské ligy. V dresu Trenčína letos dal celkem už 11 branek, přidal 14 asistencí a kromě Slavie se o něj zajímají i další prestižní evropské kluby. Které to jsou, to se dozvíte v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 5

Galatasaray SK

Osman Bukari 1.jpg

Bukariho údajně sleduje Galatasaray, tedy jeden z největších tureckých klubů a pravidelný účastník evropských pohárů. Tým, který je v letošním ročníku turecké Super Lig aktuálně čtvrtý, za Bukariho prý nabízí půl milionu eur.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Olympique Nimes

Osman Bukari 2.jpg

Dalším klubem, který prý hvězdu slovenské ligy sleduje, je francouzské Nimes. To působí ve francouzské Ligue 1, ve které v ukončené sezoně skončilo na 18. místě.  Devatenácté Amiens, které mělo o čtyři body méně, už sestoupilo.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Sporting CP

Osman Bukari 3.jpg

Podle portálu ghanasoccernet.com má o Bukariho zájem také portugalský Sporting, který hráče prý sleduje už dva roky. Klub z Lisabonu se pravidelně řadí k domácí špičce a v aktuálním ročníku je třetí za Portem a Benfikou.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Celta de Vigo

Osman Bukari 4.jpg

Bukariho cesty mohou vést taky do Španělska. Okolo mládežnického reprezentanta z Ghany totiž krouží Celta Vigo, která působí v elitní La Lize. Vigo je však v tabulce čtvrté od konce a ještě ho čeká boj o záchranu.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud