Daniel Fila   Slavia jej přivedla v průběhu loňského ročníku z Mladé Boleslavi, které poslala tučné odstupné. Na jaře odehrál za sešívané dvanáct ligových zápasů a počítalo se s tím, že letos bude dostávat více prostoru. Důvěru v Edenu ale ještě nedostal, do základní sestavy má devatenáctiletý útočník aktuálně daleko. 
 Ivan Schranz  Osmadvacetiletý slovenský reprezentant přišel do Slavie před rokem z Jablonce. Parádně mu vyšel podzim, ročník nakonec končil s deseti góly a čtyřmi nahrávkami. Typický hrotový útočník to ale není, může hrát rovněž na křídlech i na kraji obrany, kde jej trenér Trpišovský taky využívá. 
 Yira Sor  Dvaadvacetiletý nigerijský rychlík přišel do Slavie v loňské sezoně z Baníku. Zářil na evropské scéně, kde sypal gól za gólem, v lize se ale trefil jen jednou. Vyšla mu však letní příprava, znovu se prosadil i v pohárech, jenže slibný rozjezd mu přibrzdilo zranění. 
 Stanislav Tecl   Loni se sice trefil šestkrát, nečekejte od něj ale, že bude rozhodovat zápasy. Jednatřicetiletý Stanislav Tecl má jinou roli, je důležitý v kabině a na hřišti je velkým bojovníkem. Kanonýrem však není, navíc spaluje řadu šancí. Problém se střílením branek ve Slavii nevyřeší. 
6
Fotogalerie

Slavia potřebuje najít kanonýra. Toto je 6 útočníků, kteří aktuálně působí v Edenu

Slavia má hodně široký kádr. Figuruje v něm i šest útočníků, jenže mezi nimi v úvodu sezony chybí kanonýr.

Dříve to byl Michal Škoda, pak Abdallah Sima nebo Jan Kuchta. Sešívaní zkrátka měli v kádru kanonýra, na kterého se mohli spolehnout. Jenže v úvodu této sezony nikdo takový v sešívaných barvách není. Šest útočníků Slavie najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 7

Václav Jurečka 

profimedia-0711317801.jpg

Přišel v létě ze Slovácka, kterému loni pomohl 17 góly. Měl za sebou životní sezonu a čekalo se, že jedničkou bude i v Edenu. Trefil se v odvetě proti St Joseph's a nastoupil v základní sestavě proti Hradci Králové, zápas mu ale moc nevyšel, což často dával najevo i trenér Trpišovský. Osmadvacetiletý Václav Jurečka, který může hrát i na křídle, bude muset přidat. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Daniel Fila 

Daniel Fila Slavia 22.jpg

Slavia jej přivedla v průběhu loňského ročníku z Mladé Boleslavi, které poslala tučné odstupné. Na jaře odehrál za sešívané dvanáct ligových zápasů a počítalo se s tím, že letos bude dostávat více prostoru. Důvěru v Edenu ale ještě nedostal, do základní sestavy má devatenáctiletý útočník aktuálně daleko. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Ivan Schranz 

Ivan Schranz Slavia 21.jpg

Osmadvacetiletý slovenský reprezentant přišel do Slavie před rokem z Jablonce. Parádně mu vyšel podzim, ročník nakonec končil s deseti góly a čtyřmi nahrávkami. Typický hrotový útočník to ale není, může hrát rovněž na křídlech i na kraji obrany, kde jej trenér Trpišovský taky využívá. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Yira Sor 

Yira Sor Slavia.jpg

Dvaadvacetiletý nigerijský rychlík přišel do Slavie v loňské sezoně z Baníku. Zářil na evropské scéně, kde sypal gól za gólem, v lize se ale trefil jen jednou. Vyšla mu však letní příprava, znovu se prosadil i v pohárech, jenže slibný rozjezd mu přibrzdilo zranění. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Stanislav Tecl 

Stanislav Tecl Slavia 21.jpg

Loni se sice trefil šestkrát, nečekejte od něj ale, že bude rozhodovat zápasy. Jednatřicetiletý Stanislav Tecl má jinou roli, je důležitý v kabině a na hřišti je velkým bojovníkem. Kanonýrem však není, navíc spaluje řadu šancí. Problém se střílením branek ve Slavii nevyřeší. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

Moses Usor 

Moses Usor Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Jeden z letních objevů. Dvacetiletý Nigerijec zazářil v přípravě a vybojoval si místo v prvním týmu, jenže tím sám na sebe upletl bič. V Edenu se od něj začaly čekat velké věci a Moses Usor hraje až moc sám na sebe. Trenérský štáb sešívaných ho bude muset krotit. K tomu, aby se stal hvězdou, vede ještě kus cesty. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud