Slavia není jediná. Tři evropské velkoluby, které chtěly Trézégueta

Slavia láká další posilu. Z Turecka by měl přijít egyptský reprezentant Trézéguet, jenž se v případě dotažení přestupu stane nejdražším hráčem v ligové historii. Ale pozor, nic ještě není definitivní.

Třiadvacetiletý Mahmoud Hassan, který nastupuje pod přezdívkou Trézéguet, je stále hráčem Kasimpasy. Slavia by za něj měla zaplatit více než 150 milionů korun a udělat z něj nejdražší ligovou posilu. Jenže stále okolo něj krouží (nebo kroužily) i věhlasnější evropské velkokluby. Které to jsou, to se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Galatasaray

Trézéguet 3.jpg

Odchod do Galatasaraye je stále ve hře. Trézéguet se totiž velmi dobře uvedl v turecké Kasimpase a dostal se do hledáčku elitních týmů soutěže. Galatasaray, za který dříve hrával Milan Baroš či Marek Heinz, vyhrál poslední ročník turecké ligy a míří do Ligy mistrů. Právě to Trézégueta láká, a proto by mohl dát košem Slavii a zůstat v Turecku.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Inter Milán

Trézéguet 2.jpg

Kromě Galatasaraye se nahlas spekuluje také o zájmu Interu Milán. Angažmá na San Siru by pro egyptského reprezentanta bylo lákavé, Trézéguetovi se ale údajně nelíbí to, že by měl příští sezonu strávit na hostování v Parmě, která je nováčkem Serie A. „Nikdy jsem neřekl, že odcházím do Interu,“ uvedl.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Liverpool

Trézéguet.jpg

Před rokem a půl okolo Trézégueta kroužil i Liverpool. Tehdejší hráč Mouscronu prý zaujal manažera Jurgena Klopp a představitelé Liverpoolu se sešli s hráčovými zástupci. Z námluv ale postupně sešlo a Trézéguet se na Andfield Road neobjevil. Nyní se však objevily zprávy, že ho sleduje Everton, Leicester nebo Burnley.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud