Slavia nejspíš přijde o Olayinku. Toto jsou 4 adresy, na které může zamířit

Peter Olayinka přišel do Slavie v létě roku 2018. Stal se oporou sešívané družiny, jeho spojení s pražským klubem ale nejspíš spěje ke konci.

Slavia zaplatila za Olayinku přes 80 milionů korun. Nigerijský reprezentant získal v Edenu tři tituly, dal gól v Lize mistrů a týmu pomohl k postupu do čtvrtfinále Evropské i Konferenční ligy. Za rok mu ale končí smlouva, a tak teď z Edenu nejspíš odejde. Které kluby jej lákají? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 5

Trabzonspor 

Peter Olayinka Slavia Feyenoord.jpg

Přestupem do Trabzonsporu by si Olayinka rozhodně nepohoršil. Naopak, klub ze severu země odehrál parádní sezonu a s osmibodovým náskokem vyhrál tureckou ligu před druhým Fenerbahce. Dres Trabzonsporu nosí mimo jiné taky Marek Hamšík nebo Gervinho. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Fenerbahce 

Peter Olayinka Slavia 22 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Trabzonspor však není jediným tureckým klubem, který má o Olayinku zájem. Okolo nigerijského křídelníka krouží taky Fenerbahce, které šikovný fotbalista zaujal v jarních bojích Konferenční ligy, v nichž Slavia Fenerbahce dvakrát porazila. Pokud by do klubu z Istanbulu zamířil, tak by se v jedné kabině sešel s Filipem Novákem. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Besiktas 

Peter Olayinka Slavia 20.jpg

Nejnovější zprávy hovoří také o zájmu Besiktase. Tomu, na rozdíl od Trabzonsporu a Fenerbahce, uplynulá sezona nevyšla a v tabulce skončil až šestý. Istanbulský klub proto před novým ročníkem zbrojí a rád by přivedl i Olayinku. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Saúdská Arábie 

Peter Olayinka Slavia 21.jpg

Na Olayinku však stojí frontu také zájemci z dalších zemí. Konkrétně ze Saúdské Arábie, o čemž píše portál sunnewsonline.com. Pokud by nigerijský fotbalista do Saúdské Arábie skutečně odešel, tak by si finančně hodně polepšil, Olayinka však údajně preferuje nabídky z Turecka. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud