Michal Beran  - Jedním z hráčů Liberce, o kterého má prý Slavia zájem, je Michal Beran. Devatenáctiletý záložník letos debutoval v lize a v jedenácti zápasech, do nichž zasáhl, ukázal hodně zajímavý potenciál. Vstřelil i svůj první ligový gól a Slavii údajně zaujal. Pod Ještědem by však mohl zůstat na hostování. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Ondřej Karafiát  - O jeho příchodu do Slavie se spekulovalo už dříve, nakonec ale k němu pravděpodobně přeci jen dojde. Pětadvacetiletému Ondřeji Karafiátovi, který má na kontě 108 ligových startů, totiž v Liberci skončila smlouva a jeden z elitních ligových stoperů by měl do Edenu přijít zadarmo. V konkurenci Davida Hovorky, Ondřeje Kúdely či Davida Zimy ho čeká tvrdý boj o místo. Foto: Profimedia.cz
 Jan Kuchta  - Ještě do zimy patřil Slavii, jenže pak se stal kmenovým hráčem Liberce. V dresu Slovanu se Jan Kuchta rozstřílel, letos nasázel šest branek a brzy by se měl zase stěhovat do Edenu. Ve Slavii totiž o návrat třiadvacetiletého útočníka hodně stojí. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Tomáš Malinský  - Ve Slavii prý velmi vážně uvažují také o příchodu Tomáše Malinského. Osmadvacetiletý křídelník je na vrcholu formy, letos odehrál životní sezonu, dal sedm branek, ke kterým přidal osm asistencí a nahlas si říká o velký přestup. Co na to pánové z Edenu? Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Slavia může zase loupit pod Ještědem. Tito 4 hráči mohou odejít z Liberce do Edenu

Slavia vládne ligové scéně a už spřádá plány na příští ročník. Klub z Edenu bude opět posilovat a zase by mohl lovit v Liberci.

Bez názvu.jpg

Víte, co mají společného Ondřej Kolář, Vladimír Coufal nebo Petr Ševčík? Všichni dříve působili v Liberci a nyní patří k hvězdám Slavie. Sešívaní by i proto mohli brzy zase lovit posily na severu Čech. Jména čtyř hráčů Liberce, kteří by mohli přijít do Slavie, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Michal Beran

Michal Beran Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Jedním z hráčů Liberce, o kterého má prý Slavia zájem, je Michal Beran. Devatenáctiletý záložník letos debutoval v lize a v jedenácti zápasech, do nichž zasáhl, ukázal hodně zajímavý potenciál. Vstřelil i svůj první ligový gól a Slavii údajně zaujal. Pod Ještědem by však mohl zůstat na hostování.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Ondřej Karafiát

Ondřej Karafiát 20.jpg

O jeho příchodu do Slavie se spekulovalo už dříve, nakonec ale k němu pravděpodobně přeci jen dojde. Pětadvacetiletému Ondřeji Karafiátovi, který má na kontě 108 ligových startů, totiž v Liberci skončila smlouva a jeden z elitních ligových stoperů by měl do Edenu přijít zadarmo. V konkurenci Davida Hovorky, Ondřeje Kúdely či Davida Zimy ho čeká tvrdý boj o místo.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Jan Kuchta

Jan Kuchta Liberec 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Ještě do zimy patřil Slavii, jenže pak se stal kmenovým hráčem Liberce. V dresu Slovanu se Jan Kuchta rozstřílel, letos nasázel šest branek a brzy by se měl zase stěhovat do Edenu. Ve Slavii totiž o návrat třiadvacetiletého útočníka hodně stojí.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Tomáš Malinský

Tomáš Malinský Liberec Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Ve Slavii prý velmi vážně uvažují také o příchodu Tomáše Malinského. Osmadvacetiletý křídelník je na vrcholu formy, letos odehrál životní sezonu, dal sedm branek, ke kterým přidal osm asistencí a nahlas si říká o velký přestup. Co na to pánové z Edenu?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud