VfB Stuttgart  - Zřejmě nejvážnějším zájemcem o služby Petera Olayinky je Stuttgart. Německý klub shání podle Kickeru náhradu za Nicolase Gonzaleze a právě nigerijský reprezentant by měl být tou správnou volbou. Slavia ale za svou oporu údajně požaduje 270 milionů korun, což by z něj udělalo druhou nejdražší posilu v historii klubu. Foto: Profimedia.cz
 AC Milán  - Olayinka se uvedl skvělým výkonem v Lize mistrů na půdě Interu Milán, proti kterému se prosadil i gólově. Možná právě tehdy zaujal představitele slavného milánského AC, které jej prý láká do svých řad. Angažmá na San Siru, to by pro něj mohla být pořádná výzva. Foto: Profimedia.cz
 Turín FC  - AC Milán však není jediným italským týmem, který má o Olayinku zájem. Čtyřiadvacetiletého útočníka lákají i do Turína, ovšem ne do Juventusu, ale do místního FC. Ten skončil v posledním ročník Serie A šestnáctý a jen o pět bodů se vyhnul sestupu. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 AS Řím  - Zpráva o zájmu římského AS se objevila už v zimě. Není jisté, zda klub z hlavního města Itálie Olayinku stále chce, ovšem o kvalitách reprezentanta z Nigérie dobře ví. Olayinka by se přestupu do Říma určitě nebránil. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Slavia může přijít o hvězdu. Toto jsou 4 kluby, které se zajímají o Petera Olayinku

Jedním z hráčů, který v létě může odejít ze Slavie, je Peter Olayinka. Okolo nigerijského reprezentanta je totiž pořádně živo.

Peter Olayinka Slavia 20 2 MICHAL SVÁČEK  MAFRA  Profimedia.jpg

Peter Olayinka přišel do Slavie před dvěma lety za více než 80 milionů korun. Sešívaní na něm už brzy ale mohou vydělat, okolo nigerijského reprezentanta totiž krouží prestižní evropské kluby. Čtyři týmy, které o něj projevily zájem, najdete v následujících kapitolách.

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Pokračování 2 / 5

VfB Stuttgart

Peter Olayinka LM 2.jpg

Zřejmě nejvážnějším zájemcem o služby Petera Olayinky je Stuttgart. Německý klub shání podle Kickeru náhradu za Nicolase Gonzaleze a právě nigerijský reprezentant by měl být tou správnou volbou. Slavia ale za svou oporu údajně požaduje 270 milionů korun, což by z něj udělalo druhou nejdražší posilu v historii klubu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

AC Milán

Peter Olayinka derby.jpg

Olayinka se uvedl skvělým výkonem v Lize mistrů na půdě Interu Milán, proti kterému se prosadil i gólově. Možná právě tehdy zaujal představitele slavného milánského AC, které jej prý láká do svých řad. Angažmá na San Siru, to by pro něj mohla být pořádná výzva.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Turín FC

Peter Olayinka 20 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

AC Milán však není jediným italským týmem, který má o Olayinku zájem. Čtyřiadvacetiletého útočníka lákají i do Turína, ovšem ne do Juventusu, ale do místního FC. Ten skončil v posledním ročník Serie A šestnáctý a jen o pět bodů se vyhnul sestupu.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

AS Řím

Peter Olayinka Inter.jpg

Zpráva o zájmu římského AS se objevila už v zimě. Není jisté, zda klub z hlavního města Itálie Olayinku stále chce, ovšem o kvalitách reprezentanta z Nigérie dobře ví. Olayinka by se přestupu do Říma určitě nebránil.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud