Michael Krmenčík - 4 góly  V Edenu od něj očekávali velké věci, Michael Krmenčík měl Slavii pomoct k postupu do Ligy mistrů, jenže jeho angažmá v sešívaných barvách se zatím nevyvíjí tak, jak by si reprezentační útočník přál. Na konci října dal sice gól Plzni a pak se trefil dvakrát proti Pardubicím, ovšem celkově má na kontě jen čtyři ligové trefy. A to není nic, čím by se měl chlubit. Ve Slavii věřili, že právě on nahradí na jaře Jana Kuchtu, k tomu má ale Krmenčík zatím daleko. 
 Peter Olayinka – 4 góly  Značnou část první poloviny podzimu kvůli zranění vynechal, po návratu na hřiště se ale zase zabydlel v základní sestavě. Šestadvacetiletý nigerijský reprezentant, který se dostal i na africký šampionát, podzim končil se čtyřmi góly a dvěma nahrávkami. Loni se trefil šestkrát. 
 Ondřej Lingr – 7 gólů  Jedním ze dvou aktuálně nejlepších kanonýrů Slavie je Ondřej Lingr. Ten na podzim fungoval jako náhrada za Nicolae Stancia, přesto byl hodně vidět a Slavii pomohl k důležitým bodům. Výhodou třiadvacetiletého Lingra je, že může nastoupit hned na několika ofenzivních postech. 
 Ivan Schranz – 7 gólů  Slovenský reprezentant přišel do Edenu v létě z Jablonce, ve kterém loni nastřílel třináct branek. A skvěle začal i své pražské angažmá. Osmadvacetiletý útočník, který může naskočit na několika ofenzivních pozicích, dal hned ve druhém utkání proti Teplicím hattrick. Ve druhé polovině podzimu už sice neměl takovou střeleckou formu, přesto se stihl trefit sedmkrát. 
5
Fotogalerie

Slavia musí najít kanonýra. Kteří hráči aktuálního kádru mají na kontě nejvíc branek?

Slavia v zimě prodala Jana Kuchtu, který přestoupil do Lokomotivu Moskva. Sešívaní tak přišli o svého nejlepšího kanonýra a nahradit jej bude velmi složité.

Loni se Jan Kuchta trefil patnáctkrát, letos na podzim přidal dalších devět branek. Jenže pětadvacetiletý útočník už v Edenu není a sešívaní za něj musí najít náhradu. Kteří hráči současného kádru mají na kontě nejvíc zásahů? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 6

Alexander Bah a Daniel Samek – 3 góly 

GetFile (45).jpg

Jedním ze slávistických hráčů, který dal během podzimu tři góly, je Nicolae Stanciu, jenže rumunský záložník je na odchodu do Číny. Tři trefy má na kontě i podzimní objev Daniel Samek nebo Alexander Bah (na snímku). Jenže ten je obránce... 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Michael Krmenčík - 4 góly 

GetFile (42).jpg

V Edenu od něj očekávali velké věci, Michael Krmenčík měl Slavii pomoct k postupu do Ligy mistrů, jenže jeho angažmá v sešívaných barvách se zatím nevyvíjí tak, jak by si reprezentační útočník přál. Na konci října dal sice gól Plzni a pak se trefil dvakrát proti Pardubicím, ovšem celkově má na kontě jen čtyři ligové trefy. A to není nic, čím by se měl chlubit. Ve Slavii věřili, že právě on nahradí na jaře Jana Kuchtu, k tomu má ale Krmenčík zatím daleko. 

Foto: Dominik Bakes / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Peter Olayinka – 4 góly 

GetFile (43).jpg

Značnou část první poloviny podzimu kvůli zranění vynechal, po návratu na hřiště se ale zase zabydlel v základní sestavě. Šestadvacetiletý nigerijský reprezentant, který se dostal i na africký šampionát, podzim končil se čtyřmi góly a dvěma nahrávkami. Loni se trefil šestkrát. 

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Ondřej Lingr – 7 gólů 

GetFile (44).jpg

Jedním ze dvou aktuálně nejlepších kanonýrů Slavie je Ondřej Lingr. Ten na podzim fungoval jako náhrada za Nicolae Stancia, přesto byl hodně vidět a Slavii pomohl k důležitým bodům. Výhodou třiadvacetiletého Lingra je, že může nastoupit hned na několika ofenzivních postech. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Ivan Schranz – 7 gólů 

GetFile (41).jpg

Slovenský reprezentant přišel do Edenu v létě z Jablonce, ve kterém loni nastřílel třináct branek. A skvěle začal i své pražské angažmá. Osmadvacetiletý útočník, který může naskočit na několika ofenzivních pozicích, dal hned ve druhém utkání proti Teplicím hattrick. Ve druhé polovině podzimu už sice neměl takovou střeleckou formu, přesto se stihl trefit sedmkrát. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud