Slavia je na lovu posil. 4 hráči z Fortuna ligy, kteří by v zimě mohli zamířit do Edenu

Slavia znovu vládne ligové tabulce a opět bude aktivní i na přestupovém trhu. Na koho ukáže?

Sešívaní se letos sice rozjížděli pomaleji, pak se ale dostali do tempa a zase předvádí parádní fotbal. Slavia postoupila ze skupiny Konferenční ligy a vládne i domácí tabulce. Pražany však během podzimu trápila velká marodka, a tak Slavia bude v zimě posilovat. Kteří hráči by mohli do Edenu přijít? Podívejte se. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 5

Maksym Talovierov (Dynamo České Budějovice) 

Maksym Talovierov Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Okolo jednadvacetiletého ukrajinského stopera Slavia krouží už déle. Bez pěti centimetrů dvoumetrový obránce předvádí velmi dobré výkony v Českých Budějovicích, ve kterých působí od sezony 2019/20. Sešívaným se hodně líbí, v Edenu by se Maksym Talovierov navíc mohl učit od krajana Tarase Kačaraby. 

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Kryštof Daněk (Sigma Olomouc) 

Kryštof Daněk Olomouc 21 Stanislav Heloňa  MAFRA  Profimedia.jpg

Slavia si umí vytipovat mladé a talentované hráče, které pak zapracovává do svého týmu. Jedním z nich by mohl být Kryštof Daněk z Olomouce, jenž se sešívanému realizačnímu týmu hodně líbí. Osmnáctiletý univerzál, který letos dal dva góly a přidal dvě nahrávky, má pevný flek v základní sestavě Sigmy a už brzy by se mohl stěhovat do Edenu. Jeho cena ale bude vysoká. 

Foto: Stanislav Heloňa / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Fortune Bassey (Dynamo České Budějovice) 

Fortune Bassey ČB Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

V současné době je zřejmě nejvíc žádaným hráčem celé ligy. Fortune Bassey nasázel v letošním ročníku už devět branek a řadí se mezi nejlepší kanonýry Fortuna ligy. Třiadvacetiletý nigerijský forvard zaujal elitní ligové kluby a údajně o něj má zájem jak Slavia, tak Sparta. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Tomáš Čvančara (FK Jablonec) 

Tomáš Čvančara Jablonec Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Další ligový útočník, který je v kurzu. Jednadvacetiletý Tomáš Čvančara dal letos v lize pět branek, prosadil se i na evropském poli a dostal se taky do reprezentační jednadvacítky. Mladý forvard už dříve patřil Slavii, v té se ale neprosadil a šanci dostal až v Jablonci. Teď by se ale mohl do Edenu vrátit. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud