Slavia je na lovu. 3 hráči, za které by v zimě mohla zaplatit přes 100 milionů korun

Slavia bude v zimě zase nakupovat. A šetřit nejspíš nebude.

Sešívaní jsou na přestupovém trhu aktivní, loví doma i v zahraničí. Za tři posily, okolo kterých intenzivně krouží, by měli zaplatit přes sto milionů korun. Více se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Jindřich Staněk

Bez názvu_2.jpg

Toto je velké téma. Plzeňská jednička a gólman české reprezentace by mohl pokukovat po zahraničí, v pořádném rozletu ho ale brzdily zdravotní problémy. Teď o jeho služby stojí v Edenu, kde by se měl stát novým brankářem číslo jedna. Sešívaní za sedmadvacetiletého Jindřich Staňka mají zaplatit okolo 50 milionů korun.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Štěpán Chaloupek

Štepán Chaloupek Slavia Ondřej Bičiště  MAFRA  Profimedia.jpg

Jednou z opor slávistické defenzivy je Igoh Ogbu. V Edenu ale moc dobře ví, že nigerijský stoper má vyšší ambice a dříve nebo později odejde do zahraničí. I proto do Slavie zamíří Štěpán Chaloupek z Teplic, který Ogbua hodně připomíná. Přestup za zhruba 25 milionů korun má být hotovou věcí, dvacetiletý bek však na jaře bude ještě hostovat v Teplicích.

Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 5

El Hajdi Malick Diouf

diouf.jpg

Do Slavie na začátku podzimu přišel levý rumunský obránce Adres Dumitrescu, teď by na stejný post mohl dorazit čerstvě devatenáctiletý El Hajdi Malick Diouf, jenž může hrát i na stoperu. Talentovaný fotbalista pochází ze Senegalu a patří norskému Tromsö. Sešívaní za něj měli nabídnout okolo 44 milionů korun, to ale Norům přišlo málo.

Foto: YouTube.com

Pokračování 5 / 5

Přišel Mohamed Ihattaren

Mohamed Ihattaren Ajax.jpg

Jednu posilu už Slavia oznámila. Do Edenu přišel na začátku prosince ofenzivní nizozemský záložník Mohamed Ihattaren, který měl nakročeno k velké kariéře. Už jako teenager debutoval v nizozemské lize, hrál za PSV Eindhoven, byl i v Juventusu nebo Ajaxu, jeho rozlet ale přibrzdily problémy v osobním životě. Do Slavie přišel zadarmo, v 21 letech se pokusí o restart.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud