Marcos Senesi – 12 mil. eur   Bývalý mládežnický argentinský reprezentant přišel do Feyenoordu v roce 2019 ze San Lorenza. Čtyřiadvacetiletý stoper odehrál proti Slavii oba podzimní zápasy a v sestavě bude i tentokrát. Řadí se mezi klíčové hráče nizozemského celku. 
 Justin Bijlow – 13 mil. eur   Za normálních okolností by byl jasnou brankářskou jedničkou Feyenoordu. Čtyřiadvacetiletý Justin Bijlow, který byl i kapitánem týmu, chytal ve skvělé formě a na kontě má už taky šest startů v nizozemské reprezentaci. Jenže před necelým měsícem se zranil a v této sezoně se už do akce nedostane.
 Orkun Kökcü - 17 mil. eur  Narodil se v Nizozemsku, v mládežnických kategoriích reprezentoval Oranjes, pak ale přešel k turecké reprezentaci a za tu posbíral už 14 startů. Jednadvacetiletý střední záložník prošel mládežnickými týmy Feyenoordu a letos patří k nejlepším hráčům týmu. Ve všech soutěžích nasázel sedm branek a přidal osm asistencí. 
 Luis Sinisterra – 18 mil. eur  Nejdražším hráčem na soupisce Feyenoordu je Luis Sinisterra. Dvaadvacetiletý křídelník a kolumbijský reprezentant je v Rotterdamu už čtvrtým rokem a vyzrál do pozice jedné z největších hvězd týmu. V nizozemské lize se letos trefil už jedenáctkrát a navrch přidal pět nahrávek. Tři branky přidal i v Konferenční lize, Slavii ale na podzim gól nedal. 
5
Fotogalerie

Slavia jde zase na Feyenoord. 5 nejdražších hvězd, které hrají za tým z Rotterdamu

Vyjde to už konečně? Slavia touží po postupu do semifinále evropského poháru - tentokrát Konferenční ligy. Proti stojí Feyenoord.

Slavia chce uspět, Feyenoord bude ale hodně tvrdým oříškem, což ostatně sešívaní poznali už během dvou podzimních duelů v základní skupině. Podívali jsme se na soupisku týmu z Rotterdamu a vybrali z ní pět nejdražších hvězd (podle portálu transfermarkt.de). Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 6

Tyrell Malacia – 11,5 mil. eur 

profimedia-0680490618.jpg

Dvaadvacetiletý levý bek je rodákem z Rotterdamu a odchovancem Feyenoordu. Do prvního týmu se dostal už v roce 2017 a na kontě má taky tři starty v nizozemské reprezentaci. Ve Feyenoordu patří k oporám. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Marcos Senesi – 12 mil. eur 

profimedia-0680477935.jpg

Bývalý mládežnický argentinský reprezentant přišel do Feyenoordu v roce 2019 ze San Lorenza. Čtyřiadvacetiletý stoper odehrál proti Slavii oba podzimní zápasy a v sestavě bude i tentokrát. Řadí se mezi klíčové hráče nizozemského celku. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Justin Bijlow – 13 mil. eur 

profimedia-0668889280.jpg

Za normálních okolností by byl jasnou brankářskou jedničkou Feyenoordu. Čtyřiadvacetiletý Justin Bijlow, který byl i kapitánem týmu, chytal ve skvělé formě a na kontě má už taky šest startů v nizozemské reprezentaci. Jenže před necelým měsícem se zranil a v této sezoně se už do akce nedostane. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Orkun Kökcü - 17 mil. eur 

profimedia-0680196863.jpg

Narodil se v Nizozemsku, v mládežnických kategoriích reprezentoval Oranjes, pak ale přešel k turecké reprezentaci a za tu posbíral už 14 startů. Jednadvacetiletý střední záložník prošel mládežnickými týmy Feyenoordu a letos patří k nejlepším hráčům týmu. Ve všech soutěžích nasázel sedm branek a přidal osm asistencí. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Luis Sinisterra – 18 mil. eur 

profimedia-0680196757.jpg

Nejdražším hráčem na soupisce Feyenoordu je Luis Sinisterra. Dvaadvacetiletý křídelník a kolumbijský reprezentant je v Rotterdamu už čtvrtým rokem a vyzrál do pozice jedné z největších hvězd týmu. V nizozemské lize se letos trefil už jedenáctkrát a navrch přidal pět nahrávek. Tři branky přidal i v Konferenční lize, Slavii ale na podzim gól nedal. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud