Slavia znovu kraluje ligové tabulce. Sešívaní předvádí kvalitní výkony a dobře se prezentují i v Evropské lize. Co však stále v Edenu nemají vyřešeno, to je post útočné jedničky.  Sedm hráčů sešívané družiny, kteří mohou nastoupit na hrotu sestavy, najdete v následujících kapitolách. Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Slavia znovu kraluje ligové tabulce. Sešívaní předvádí kvalitní výkony a dobře se prezentují i v Evropské lize. Co však stále v Edenu nemají vyřešeno, to je post útočné jedničky. Sedm hráčů sešívané družiny, kteří mohou nastoupit na hrotu sestavy, najdete v následujících kapitolách. Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

 Jan Kuchta - Zdá se, že právě Jan Kuchta je aktuální slávistickou útočnou jedničkou. Blýskl se dvěma góly v duelu Evropské ligy proti Nice a následně nastoupil i v základní sestavě v ligovém utkání proti Mladé Boleslavi. Na první ligový gól v sešívaném dresu však dosud čeká. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Petar Musa - Ze slávistických útočníků toho letos odehrál nejvíc. Petar Musa naskočil do sedmi ligových zápasů, zatím to ale nevypadá, že by se dostal na metu, jako v minulém ročníku. V tom se dvaadvacetiletý forvard trefil za Liberec a Slavii čtrnáctkrát, letos se zatím prosadil dvakrát. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Stanislav Tecl - Nejzkušenější ze slávistických útočníků začal letošní sezonu parádně. V úvodním duelu se blýskl hattrickem do sítě Českých Budějovic a zdálo se, že konečně nazul střelecké kopačky. Jenže od té doby se neprosadil a vypadl i ze základní sestavy. Foto: Profimedia.cz
 Ondřej Lingr - V létě o něj stál Baník, Ondřeje Lingra ale z Karviné nakonec přetáhla Slavia. Dvaadvacetiletý talent se rychle prosadil a v Edenu si vybudoval dobrou pozici. Hraje v Evropské lize i v domácí soutěži a jeho výhodou je, že může nastupovat na několika ofenzivních pozicích. Na první gól ale ještě čeká. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
8
Fotogalerie

Slavia hledá útočnou jedničku. 7 hráčů z Edenu, kteří mohou nastoupit na hrotu sestavy

Slavia sice nepronikla do základní skupiny Ligy mistrů, v Evropské lize ale podává velmi dobré výkony a znovu kraluje i domácí scéně. Pevnou sestavu však kouč Jindřich Trpišovský nemá.

Bez názvu.jpg

Slavia znovu kraluje ligové tabulce. Sešívaní předvádí kvalitní výkony a dobře se prezentují i v Evropské lize. Co však stále v Edenu nemají vyřešeno, to je post útočné jedničky. Sedm hráčů sešívané družiny, kteří mohou nastoupit na hrotu sestavy, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 8

Jan Kuchta

Jan Kuchta Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Zdá se, že právě Jan Kuchta je aktuální slávistickou útočnou jedničkou. Blýskl se dvěma góly v duelu Evropské ligy proti Nice a následně nastoupil i v základní sestavě v ligovém utkání proti Mladé Boleslavi. Na první ligový gól v sešívaném dresu však dosud čeká.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 8

Petar Musa

Petar Musa Slavia 2 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Ze slávistických útočníků toho letos odehrál nejvíc. Petar Musa naskočil do sedmi ligových zápasů, zatím to ale nevypadá, že by se dostal na metu, jako v minulém ročníku. V tom se dvaadvacetiletý forvard trefil za Liberec a Slavii čtrnáctkrát, letos se zatím prosadil dvakrát.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 8

Stanislav Tecl

Stanislav Tecl 19.jpg

Nejzkušenější ze slávistických útočníků začal letošní sezonu parádně. V úvodním duelu se blýskl hattrickem do sítě Českých Budějovic a zdálo se, že konečně nazul střelecké kopačky. Jenže od té doby se neprosadil a vypadl i ze základní sestavy.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 8

Ondřej Lingr

Ondřej Lingr Pavel Slavia Mazáč CNC Profimedia.jpg

V létě o něj stál Baník, Ondřeje Lingra ale z Karviné nakonec přetáhla Slavia. Dvaadvacetiletý talent se rychle prosadil a v Edenu si vybudoval dobrou pozici. Hraje v Evropské lize i v domácí soutěži a jeho výhodou je, že může nastupovat na několika ofenzivních pozicích. Na první gól ale ještě čeká.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 8

Peter Olayinka

Peter Olayinka 20 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Jeho místo je spíše na kraji zálohy nebo na křídle. Na stejném místě ale nastupuje také Lukáš Provod, a tak se Peter Olayinka může přesouvat i do útoku. Nigérijský reprezentant se letos v lize prosadil dvakrát.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 8

Abdallah Sima

Abdallah Sima Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Objev z Edenu. Devatenáctiletý útočník přišel do Slavie v létě z druholigového Táborska a rychle se zabydlel v prvním týmu. V duelu Evropské ligy proti Nice vstřelil svůj první gól za A tým Slavie a následně se objevil i v základní sestavě v duelu s Mladou Boleslaví.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 8 / 8

Lukáš Masopust

Lukáš Masopust Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

V útoku může naskočit i Lukáš Masopust, toho ale dlouhodobě trápí chabá produktivita. Sedmadvacetiletý univerzál však na hrotu sestavy jen alternuje, jako ryba ve vodě se totiž cítí na kraji zálohy. V posledním duelu proti Mladé Boleslavi se objevil i na pravém kraji obrany.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud