Slavia chce další posily. Podívejte se, kdo by ještě mohl přijít do Edenu

Zdá se, že kádr pražské Slavie ještě není uzavřený. Trenér Jindřich Trpišovský může přivést do Edenu další zajímavá jména.

Bez názvu.jpg

Slavia už v létě přivedla několik hráčů z Liberce a naposledy na hostování získala i gólmana Jana Stejskala. Tím ale příchody do klubu možná nekončí. Jména tří dalších hráčů, o nichž se v Edenu aktuálně mluví, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Miroslav Stoch

Miroslav Stoch Slavia 1 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Toto je téma číslo jedna. Slovenský reprezentant ve Slavii už dva roky působil a zanechal za sebou velmi dobrý odkaz. Poslední ročník hrál za PAOK Soluň, v řeckém týmu ale moc prostoru nedostal a v klubu předčasně skončil. Nyní trénuje v Edenu a Slavia mu údajně nabídla smlouvu. Mohl by být řešením, pokud Lukáš Masopust skutečně odejde do West Hamu.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Jakub Pešek

Jakub Pešek ČR Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Pokud jste sledovali reprezentační zápas proti Skotsku, jeho výkon vás musel zaujmout. Jakub Pešek svou reprezentační premiéru proměnil v první gól a dostal se i do několika dalších šancí. Obraně soupeřů pořádně zatápěl a rázem o něm údajně uvažují ve Slavii. Sedmadvacetiletý záložník z Liberce by měl stát okolo dvaceti milionů korun.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Aleš Mandous

Aleš Mandous Olomouc Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Proti Skotsku si odbyl reprezentační premiéru také Aleš Mandous. A osmadvacetiletý gólman Olomouce, jenž v lize odchytal teprve 19 zápasů, je údajně další uvažovanou posilou sešívaných, kteří se možná pomalu připravují na odchod Ondřeje Koláře. Je však otázkou, jak jeho možný příchod ovlivní angažování Stejskala z Mladé Boleslavi, kam místo něj zamířil mladý Jakub Markovič.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia​

Doporučujeme

Články odjinud