Jakub Jugas  - Osmadvacetiletý Jakub Jugas odehrál v Edenu jedinou sezonu. V ročníku 2017/18 patřil k oporám sešívaného kádru, pak už se ale do sestavy nedostal. Nejprve hostoval v Mladé Boleslavi, loni působil v Jablonci a letos odehrál šest zápasů za Liberec. Pod Ještědem bude pokračovat i nadále. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Ondřej Karafiát  - Dres Liberce znovu oblékne i Ondřej Karafiát, který přitom v létě odešel do Slavie, kde si od něj hodně slibovali. S Karafiátem v Edenu počítali jak na post stopera, tak i na místo ve středu zálohy, šestadvacetiletý univerzál ale zasáhl jen do pěti zápasů a trenéra Trpišovského moc nepřesvědčil. I proto se míří rozehrát zpátky na sever Čech. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Lukáš Pokorný  - Slavii patří také Lukáš Pokorný, s jeho návratem do Edenu už se ale příliš nepočítá. Bývalý bek Montpellieru po svém návratu z Francie odehrál za sešívané jen pět zápasů a v průběhu ročníku 2018/19 odešel do Bohemians 1905. Letos však sedmadvacetiletý stoper odehrál jedinou ligovou minutu. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Mohamed Tijani  - Stoper z Pobřeží slonoviny přišel v průběhu minulé sezony z Jihlavy do Slavie, za kterou odehrál dva zápasy. Letos však hostuje v Liberci, kde sbírá cenné zkušenosti. Vyzkoušel si taky Evropskou ligu a v Edenu jeho výkony bedlivě sledují. Třiadvacetiletý Mohamed Tijani však prozatím zůstává v Liberci. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Slavia bere Kačarabu, s dalšími ale nepočítá. 4 stopeři, pro které v Edenu není místo

Slavia znovu posiluje. Jedním z hráčů, který míří do Edenu, je Taras Kačaraba z Liberce, jenž zvýší konkurenci na postu stopera. Pro jiné beky ale v Edenu není místo.

Bez názvu.jpg

Slavia míří vstříc dalšímu ligovému titulu. Trenér Jindřich Trpišovský má velmi kvalitní kádr, přesto se ho ještě rozhodl posílit. Do Edenu míří ukrajinský stoper Taras Kačaraba, který přichází z Liberce, pro další čtyři střední beky ale ve Slavii naopak není místo. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 5

Jakub Jugas

Jakub Jugas Liberec Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Osmadvacetiletý Jakub Jugas odehrál v Edenu jedinou sezonu. V ročníku 2017/18 patřil k oporám sešívaného kádru, pak už se ale do sestavy nedostal. Nejprve hostoval v Mladé Boleslavi, loni působil v Jablonci a letos odehrál šest zápasů za Liberec. Pod Ještědem bude pokračovat i nadále.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Ondřej Karafiát

Ondřej Karafiát Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Dres Liberce znovu oblékne i Ondřej Karafiát, který přitom v létě odešel do Slavie, kde si od něj hodně slibovali. S Karafiátem v Edenu počítali jak na post stopera, tak i na místo ve středu zálohy, šestadvacetiletý univerzál ale zasáhl jen do pěti zápasů a trenéra Trpišovského moc nepřesvědčil. I proto se míří rozehrát zpátky na sever Čech.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Lukáš Pokorný

Lukáš Pokorný Bohemians Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Slavii patří také Lukáš Pokorný, s jeho návratem do Edenu už se ale příliš nepočítá. Bývalý bek Montpellieru po svém návratu z Francie odehrál za sešívané jen pět zápasů a v průběhu ročníku 2018/19 odešel do Bohemians 1905. Letos však sedmadvacetiletý stoper odehrál jedinou ligovou minutu.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Mohamed Tijani

Mohamed Tijani Liberec.jpg

Stoper z Pobřeží slonoviny přišel v průběhu minulé sezony z Jihlavy do Slavie, za kterou odehrál dva zápasy. Letos však hostuje v Liberci, kde sbírá cenné zkušenosti. Vyzkoušel si taky Evropskou ligu a v Edenu jeho výkony bedlivě sledují. Třiadvacetiletý Mohamed Tijani však prozatím zůstává v Liberci.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud