Rudolf Červený - Třicetiletý útočník se do Hradce Králové vrátil před sezonou, během níž působil ve Slovanu Bratislava a ve Švédsku. V extralize už stihl posbírat 16 (5+11) bodů a daří se mu také v Lize mistrů. Na kontě má zatím dvě branky a čtyři nahrávky. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Marek Mazanec - Někdejší brankář Plzně, který několik let působil v zámoří a zachytal si i v NHL, před sezonou posílil Hradec Králové. V extralize předvádí dobré výkony a daří se mu i v Lize mistrů. Doma dostal od Zugu jediný gól, venku dokonce vychytal nulu a posunul Mountfield do semifinále. Foto: Martin Veselý / MAFRA / Profimedia
 Radovan Pavlík - Rodák z Hradce Králové prožívá další úspěšnou sezonu. Jednadvacetiletý Radovan Pavlík je produktivní v extralize a daří se mu i v Lize mistrů. V té letos dal tři góly a přidal dvě nahrávky. Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia
 Radek Smoleňák - Kapitán Mountfieldu je v Lize mistrů produktivní. Radek Smoleňák dal v soutěži už tři góly a jeden z nich vstřelil i v Zugu, kde zvyšoval na 2:0. Třiatřicetiletý útočník navrch přidal i čtyři nahrávky. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Skvělý Mountfield. 5 hráčů, díky kterým je Hradec Králové v semifinále Ligy mistrů

Zatímco v Tipsport extralize to od nich stále není to pravé ořechové, v Lize mistrů hokejový Mountfield válí. Hradec Králové naposledy vyřadil švýcarský Zug a už je v semifinále.

Vladimír Růžička Smoleňák Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Není to tak dávno, co Hradec Králové ostře kritizoval Ligu mistrů. Teď je ale Mountfield už v semifinále a brousí si zuby na celkový triumf. Jména pěti hráčů souboru Vladimíra Růžičky, kterým se v Lize mistrů letos náramně daří, najdete v následujících kapitolách.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 6

Rudolf Červený

Rudolf Červený Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Třicetiletý útočník se do Hradce Králové vrátil před sezonou, během níž působil ve Slovanu Bratislava a ve Švédsku. V extralize už stihl posbírat 16 (5+11) bodů a daří se mu také v Lize mistrů. Na kontě má zatím dvě branky a čtyři nahrávky.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Marek Mazanec

Marek Mazanec HK Martin Veselý MAFRA Profimedia.jpg

Někdejší brankář Plzně, který několik let působil v zámoří a zachytal si i v NHL, před sezonou posílil Hradec Králové. V extralize předvádí dobré výkony a daří se mu i v Lize mistrů. Doma dostal od Zugu jediný gól, venku dokonce vychytal nulu a posunul Mountfield do semifinále.

Foto: Martin Veselý / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Radovan Pavlík

Radovan Pavlik Jaroslav Legner CNC Profimedia.jpg

Rodák z Hradce Králové prožívá další úspěšnou sezonu. Jednadvacetiletý Radovan Pavlík je produktivní v extralize a daří se mu i v Lize mistrů. V té letos dal tři góly a přidal dvě nahrávky.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Radek Smoleňák

Radek Smoleňák HK Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Kapitán Mountfieldu je v Lize mistrů produktivní. Radek Smoleňák dal v soutěži už tři góly a jeden z nich vstřelil i v Zugu, kde zvyšoval na 2:0. Třiatřicetiletý útočník navrch přidal i čtyři nahrávky.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Tomáš Vincour

Tomáš Vincour HK.jpg

V extralize to od něj zatím není ono, na domácí scéně dal jen tři góly a přidal dvě nahrávky, ovšem v Lize mistrů válí. Devětadvacetiletý Tomáš Vincour, který hrával i v NHL, dal v devíti zápasech čtyři góly, přidal stejný počet nahrávek a je nejproduktivnějším hráčem Mountfieldu.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud