Skvělá střídání trenéra Trpišovského. 3 hráči Slavie, kteří řídili obrat se Slováckem

Nedělní šlágr Fortuna ligy mezi Slováckem a Slavií nabídl parádní podívanou. Všechny body si nakonec odvezli sešívaní, domácí však svou kůži nedali vůbec lacino.

Bez názvu1.jpg

Slovácko vedlo po první půli 2:1 a v kabině Slavie bylo pořádné dusno. Trenér Jindřich Trpišovský dokonce běsnil tak, že prokopl dveře. V 63. minutě pak poslal na hřiště tři střídající hráče a ti nastartovali hostující obrat. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 4

Taras Kačaraba 

Taras Kačaraba Slavia.jpg

Ve stoperské dvojici tentokrát nenastoupil Ondřej Kúdela, jehož nahradil Simon Deli. V základní sestavě byl znovu David Zima, mladý stoper ale utkání nedohrál. Ve druhé půli jej nahradil Taras Kačaraba, který toho dosud v sešívaném dresu moc neukázal. Proti Slovácku však předvedl svůj dosud nejlepší výkon po zimním příchodu z Liberce. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Lukáš Masopust 

Lukáš Masopust Sima Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Reprezentant Lukáš Masopust byl ve Slavii zvyklý nastupovat v základní sestavě. Jenže o místo v záloze jej připravil Abdallah Sima a v obraně vládne Alexander Bah. Osmadvacetiletý Masopust tak chodí do hry převážně z lavičky náhradníků, což platilo také v Uherském Hradišti, kde ve druhé půli nahradil Baha. Do zápasu  vlétl ve velkém stylu a po celou půl hodinu byl hodně aktivní. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Ondřej Lingr 

Ondřej Lingr Pavel Slavia Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Třetím střídajícím hráčem byl Ondřej Lingr. Dvaadvacetiletý mladík, jenž přišel před sezonou z Karviné, během podzimu tlačil na pozici Nicolae Stancia, ten ale na jaře nabral parádní formu, a tak Lingr chodí do hry většinou až ve druhé půli. Stejně jako na půdě Slovácka, kde nahradil Jan Kuchtu. To se ukázalo jaké skvělý tah a Lingr deset minut před koncem hlavou rozhodl o slávistické výhře 3:2. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud