Michal Sáček Znovu ukázal, jak moc je pro Spartu nyní důležitý. Michal Sáček byl opět hodně aktivní a přesný jak v defenzivní, tak v ofenzivní činnosti. Odvedl kus kvalitní práce, letenský tým se na něj mohl stoprocentně spolehnout. 
 Jakub Pešek Jeho šanci lapil Aleš Mandous, jinak ale odehrál další vydařené utkání. Jakub Pešek opět předvedl povedené představení a obraně Slavia hodně zatápěl. Sparťanské vedení se rozhodlo skvěle, když Jakuba Peška v létě přivedlo z Liberce.  
 Lukáš Haraslín Muž utkání. Do Sparty přišel v rozjetém ročníku, aby vyřešil problémy na levé straně hřiště, a tento úkol zvládá na jedničku. Slovenský reprezentant se zabydlel v základní sestavě a hře rudého týmu hodně pomáhá. V derby se na něm dvěma kartami vyfauloval Aiham Ousou, sám navíc vstřelil jediný gól zápasu. 
 Adam Hložek To hlavní, co se od něj čeká, nesplnil. Adam Hložek vyšel opět střelecky naprázdno a na ligový zásah čeká už déle než měsíc. To je ale jediné, co se mu dá vyčíst. Devatenáctiletý sparťanský klenot odehrál povedené utkání a obraně Slavie celou dobu hodně zatápěl. Souboje s ním stály sešívané spoustu sil. 
5
Fotogalerie

Skvělá Sparta vládne Praze. Pět hráčů z Letné, kteří řídili výhru v derby nad Slavií

Sparta v neděli ukázala, že je ve formě, a poprvé od roku 2016 porazila v derby Slavii. Nutno říct, že zaslouženě.

V posledních letech vládla ligové scéně Slavia. Jenže tu nyní trápí problémy se sestavou, taky slabší forma a Sparta toho dokázala dokonale využít. Letenští ovládli nedělní derby a kralují Praze. Jména pěti hráčů rudého týmu, kteří řídili výhru nad odvěkým rivalem, najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 6

Ondřej Čelůstka 

Ondřej Čelůstka Sparta Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Jeho spolupráce s Filipem Panákem fungovala na jedničku. Časy, kdy Spartu trápily kiksy stoperů, jsou nyní pryč. Zkušený reprezentant odehrál povedenou partii a ofenzivní hráče Slavie k ničemu nepustil. Jednou skvěle zastavil Lingra, v závěru si bez problémů poradil i s Krmemčíkem. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Michal Sáček 

Michal Sáček 21 Dominik Bakes CNC Profimedia.jpg

Znovu ukázal, jak moc je pro Spartu nyní důležitý. Michal Sáček byl opět hodně aktivní a přesný jak v defenzivní, tak v ofenzivní činnosti. Odvedl kus kvalitní práce, letenský tým se na něj mohl stoprocentně spolehnout. 

Foto: Dominik Bakes / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Jakub Pešek 

Jakub Pešek Sparta Dominik Bakes CNC Profimedia.jpg

Jeho šanci lapil Aleš Mandous, jinak ale odehrál další vydařené utkání. Jakub Pešek opět předvedl povedené představení a obraně Slavia hodně zatápěl. Sparťanské vedení se rozhodlo skvěle, když Jakuba Peška v létě přivedlo z Liberce.  

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Lukáš Haraslín 

Lukáš Haraslín SParta Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Muž utkání. Do Sparty přišel v rozjetém ročníku, aby vyřešil problémy na levé straně hřiště, a tento úkol zvládá na jedničku. Slovenský reprezentant se zabydlel v základní sestavě a hře rudého týmu hodně pomáhá. V derby se na něm dvěma kartami vyfauloval Aiham Ousou, sám navíc vstřelil jediný gól zápasu. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Adam Hložek 

Adam Hložek Sparta 21_2 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

To hlavní, co se od něj čeká, nesplnil. Adam Hložek vyšel opět střelecky naprázdno a na ligový zásah čeká už déle než měsíc. To je ale jediné, co se mu dá vyčíst. Devatenáctiletý sparťanský klenot odehrál povedené utkání a obraně Slavie celou dobu hodně zatápěl. Souboje s ním stály sešívané spoustu sil. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud