Peter Olayinka (Nigérie)  Nigerijský reprezentant ve Slavii vyzrál ve velkou osobnost, dokonce na ruku dostal kapitánskou pásku a svými výkony si řekl o pozornost zahraničních klubů. Ty jej sledují dlouhodobě, loni už byl jednou nohou v Kodani, nakonec ale neprošel zdravotní prohlídkou. Sešívaní v létě přivedli Ewertona a odchodu šestadvacetiletého Petera Olayinky by se nebránili, musí na něj ale dostat adekvátní nabídku.
 Srdjan Plavšič (Srbsko)  Jeho loňský přesun ze Sparty do Slavie vyvolal obrovský rozruch. V Edenu si od něj hodně slibovali, srbský rychlík ale předpoklady nenaplnil. Kromě svého klasického postu levého křídla to zkoušel i v obraně, žádná sláva to od něj ale nebyla. Ve Slavii už se šestadvacetiletým Srdjanem Plavšičem nepočítají.
 Ubong Ekpai (Nigérie)  Jeho odchod je nevyhnutelný. Šestadvacetiletý nigerijský křídelník Ubong Ekpai přišel do Slavie před rokem z Plzně, v Edenu toho ale moc neukázal. Příliš mu nevyšlo ani jarní hostování v Baníku a nyní se řeší, kde bude pokračovat. Ve Slavii to ale nebude.
 Mick van Buren (Nizozemsko)  Devětadvacetiletý nizozemský útočník na začátku minulé sezony naskočil do dvou zápasů za Slavii, zbytek ročníku ale odehrál v Českých Budějovicích. Těm pomohl čtyřmi góly a stejným počtem nahrávek, místo v Edenu mu to ale nezajistí.
5
Fotogalerie

Škrty ve Slavii. Toto je 5 cizinců, kteří už brzy mohou odejít z Edenu

Slavii před časem opustili Dán Mads Emil Madsen či Petar Musa z Chorvatska. Tím ale odchody cizinců z Edenu nekončí.

Slávistický kádr je stále hodně široký a ještě ho čeká několik škrtů. Z Edenu by mohlo odejít i několik cizinců. Kteří to jsou? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Maksym Talovjerov (Ukrajina)

Maksym Talovjerov Slavia 22.jpg

Slavia o něj stála už déle a nakonec jej taky přivedla. Dvaadvacetiletý ukrajinský fotbalista přišel do Edenu v zimě z Českých Budějovic, původně jako stoper, ve Slavii ale začal nastupovat ve středu zálohy. Mluvilo se o něm jako o novém Tomáši Součkovi, jeho výkony ale nebyly takové, jak si sešívaní přáli. Zkusí teď štěstí jinde?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Peter Olayinka (Nigérie)

Peter Olayinka Slavia Feyenoord.jpg

Nigerijský reprezentant ve Slavii vyzrál ve velkou osobnost, dokonce na ruku dostal kapitánskou pásku a svými výkony si řekl o pozornost zahraničních klubů. Ty jej sledují dlouhodobě, loni už byl jednou nohou v Kodani, nakonec ale neprošel zdravotní prohlídkou. Sešívaní v létě přivedli Ewertona a odchodu šestadvacetiletého Petera Olayinky by se nebránili, musí na něj ale dostat adekvátní nabídku.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Srdjan Plavšič (Srbsko)

Srdjan Plavšič Slavia.jpg

Jeho loňský přesun ze Sparty do Slavie vyvolal obrovský rozruch. V Edenu si od něj hodně slibovali, srbský rychlík ale předpoklady nenaplnil. Kromě svého klasického postu levého křídla to zkoušel i v obraně, žádná sláva to od něj ale nebyla. Ve Slavii už se šestadvacetiletým Srdjanem Plavšičem nepočítají.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Ubong Ekpai (Nigérie)

Ubong Ekpai Slavia.jpg

Jeho odchod je nevyhnutelný. Šestadvacetiletý nigerijský křídelník Ubong Ekpai přišel do Slavie před rokem z Plzně, v Edenu toho ale moc neukázal. Příliš mu nevyšlo ani jarní hostování v Baníku a nyní se řeší, kde bude pokračovat. Ve Slavii to ale nebude.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Mick van Buren (Nizozemsko)

Mick van Buren Slavia.jpg

Devětadvacetiletý nizozemský útočník na začátku minulé sezony naskočil do dvou zápasů za Slavii, zbytek ročníku ale odehrál v Českých Budějovicích. Těm pomohl čtyřmi góly a stejným počtem nahrávek, místo v Edenu mu to ale nezajistí.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud