Škrty na Letné. Podívejte se, kteří cizinci by už v zimě mohli opustit Spartu

podnebný  |  28. 11. 2019 14:05

Těch cizinců na odpis je víc. S výjimkou Karlssona jsou to stále ještě ti, co je přivedli Ščasný s Kotalíkem a především italský bůh Stramacioni. Vůbec na ně neplatí pravidlo říkající, že zahraniční akvizice musí být rozdílově o level výše než domácí spoluhráči. Zařadil bych k nim ještě drahého Kayu a Radakoviče, který odešel do Ruska jen na hostování a mohl by se vrátit. Z českých hráčů nesplňuje po zranění předpoklady pro špičkový ligový klub jen Zahustel. Z hostování se mají do Sparty vracet mladí hráči, takže doplńování týmu nebude nutné (max. jednoho nebo dva zkušené hráče do obrany). Naopak dva hráče hostující z Fiorentiny bych si v kádru ponechal.

Odpovědět  |   | 


Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

Nejčtenější články

Smolaři. 5 legend českého hokeje, které přišly o zlatý turnaj v Naganu

Smolaři. 5 legend českého hokeje, které přišly o zlatý turnaj v Naganu

Česká seniorská reprezentace čeká už od roku 2012 na medaili z velkého turnaje a hokejový národ tak může jen vzpomínat na dávné triumfy. Třeba na zlaté Německo či nezapomenutelné Nagano. Pár hráčům se ale při vzpomínce na olympijský turnaj vybaví smutné myšlenky.

21.  11.  2019 | | 3 N/A
Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně zápasů v NHL

Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně z…

Dominik Hašek patří mezi nejslavnější gólmany NHL všech dob. Jaromír Jágr odehrál v základní části soutěže přes 1700 zápasů. Další čeští hokejisté zvedli nad hlavu Stanley Cup. Ovšem ne všichni borci ze zlaté party z Nagana se za Atlantikem prosadili jako oni.

16.  11.  2019 |
Bez Pastrňáka i bez Crosbyho. Takto vypadá nejsilnější formace ve hře NHL 20

Bez Pastrňáka i bez Crosbyho. Takto vypadá nejsilnější formace ve hře NHL 20

Představte si, že máte neomezené možnosti a můžete si tak sestavit váš hokejový tým snů. Jak by vypadal? Kdo by se do něj dostal a na koho by už nezbylo místo?

1.  12.  2019 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com