Jakub Jeřábek (Víťaz Podolsk)  - Byl jedním z hráčů, který to po sezoně zabalil v NHL a odešel do Ruska. Jakub Jeřábek zamířil do Podolsku, kde to velmi dobře znal, a opět patřil k oporám týmu. Do statistik si připsal 26 (10+16) bodů a teď se chystá na play-off. Foto: Profimedia.cz
 Jakub Nakládal (Lokomotiv Jaroslavl)  - Dvaatřicetiletý bek patří k českým stálicím v KHL. Už čtvrtým rokem hájí barvy Jaroslavle, které letos pomohl sedmi góly a dvanácti nahrávkami k postupu do play-off. Foto: Profimedia.cz
 Dmitrij Jaškin (Dynamo Moskva)  - Několik let hájil v zámoří barvy St. Louis, odkud před minulou sezonou zamířil do Washingtonu. Jenže v organizaci Capitals toho moc neodehrál, a tak se odhodlal k odchodu do Ruska. Šestadvacetiletý rodák z Omsku posílil Dynamo Moskva a prožil báječný ročník. Posbíral 63 (31+32) bodů a stal se druhým nejlepším střelcem i druhým nejproduktivnějším hráčem celé KHL. Foto: Profimedia.cz
 Lukáš Sedlák (Traktor Čeljabinsk)  - Z NHL do KHL odešel také Lukáš Sedlák, jenž z Columbusu zamířil do Čeljabinsku. Traktoru sice sezona nevyšla, sedmadvacetiletý útočník byl ale hodně vidět. Do statistik si připsal 23 branek, přidal 17 asistencí a má velkou šanci, že si zahraje i na světovém šampionátu. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Skončila základní část KHL. Podívejte se, jak by vypadal český All-Star tým v soutěži

Základní část letošního ročníku KHL je minulostí. A čeští hokejisté během ní byli zase vidět.

Několik českých hokejistů před sezonou opustilo NHL a odešlo do Kontinentální hokejové ligy. A byli hodně vidět. Jak by vypadal elitní český All-Star tým základní části KHL? Podívejte se na následující kapitoly a zjistíte to.

Pokračování 2 / 7

Jakub Kovář (Avtomobilist Jekatěrinburg)

JAkub Kovář KHL.jpg

Počet českých brankářů v KHL klesl, Jakub Kovář ale v Rusku zůstal. Zkušený gólman byl opět jednou z opor Jekatěrinburgu, za který odchytal 47 zápasů a úspěšností zákroků se pohyboval nad 93%. Jak se mu povede v play-off?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Jakub Jeřábek (Víťaz Podolsk)

Jakub Jeřábek Podolsk.jpg

Byl jedním z hráčů, který to po sezoně zabalil v NHL a odešel do Ruska. Jakub Jeřábek zamířil do Podolsku, kde to velmi dobře znal, a opět patřil k oporám týmu. Do statistik si připsal 26 (10+16) bodů a teď se chystá na play-off.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Jakub Nakládal (Lokomotiv Jaroslavl)

Jakub Nakládal Jaroslavl.jpg

Dvaatřicetiletý bek patří k českým stálicím v KHL. Už čtvrtým rokem hájí barvy Jaroslavle, které letos pomohl sedmi góly a dvanácti nahrávkami k postupu do play-off.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Dmitrij Jaškin (Dynamo Moskva)

Dmitrij Jaškin Dynamo.jpg

Několik let hájil v zámoří barvy St. Louis, odkud před minulou sezonou zamířil do Washingtonu. Jenže v organizaci Capitals toho moc neodehrál, a tak se odhodlal k odchodu do Ruska. Šestadvacetiletý rodák z Omsku posílil Dynamo Moskva a prožil báječný ročník. Posbíral 63 (31+32) bodů a stal se druhým nejlepším střelcem i druhým nejproduktivnějším hráčem celé KHL.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Lukáš Sedlák (Traktor Čeljabinsk)

Lukáš Sedlák Čeljabinsk.jpg

Z NHL do KHL odešel také Lukáš Sedlák, jenž z Columbusu zamířil do Čeljabinsku. Traktoru sice sezona nevyšla, sedmadvacetiletý útočník byl ale hodně vidět. Do statistik si připsal 23 branek, přidal 17 asistencí a má velkou šanci, že si zahraje i na světovém šampionátu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

Tomáš Hyka (Traktor Čeljabinsk)

Tomáš Hyka Čeljabinsk.jpg

ZA Čeljabinsk si zahrál také Tomáš Hyka, jenž ještě loni působil v Las Vegas. Dvojnásobný účastník světového šampionátu během své první sezony v KHL posbíral 34 bodů – za 17 gólů a stejný počet nahrávek.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud