Sjednejte si nejlepší povinné ručení pro vašeho sporťáka

Povinné ručení musí platit každý bez rozdílu, ať už vlastníte užitkovou fábii nebo pořádné žihadlo. Jestli jste majitelem luxusního sportovního auta, víte, že pojištění vašeho nadupaného miláčka stojí majlant. Jak si vyberete nejvýhodnější povinné ručení?
Sjednejte si nejlepší povinné ručení pro vašeho sporťáka

Na značce záleží

Čím vyšší pořizovací hodnota vozu, tím větší cenu povinného ručení čekejte. Na druhou stranu, každý, kdo někdy zažil nehodu na silnici uzná, že povinné ručení vám může opravdu vytrhnout trn z paty. Pojišťovna za vás uhradí škody na zdraví či majetku a tato ochrana se vztahuje nejenom na samotné majitele vozu, ale i na jakoukoli jinou osobu, která auto v době nehody řídí. Nemusíte se proto obávat půjčit auto přítelkyni nebo singl kamarádovi.  Případné výdaje půjdou i tak z kapsy pojišťovny.

Na čem závisí cena povinného ručení

Ceny u povinného ručení sportovních aut jsou sice o něco menší než v případě havarijního pojištění, ale částky jsou pořád znatelně vyšší, než je tomu u klasických osobních automobilů s menším výkonem. Mezi jednotlivými pojišťovnami jsou znatelné rozdíly, proto si porovnejte jednotlivé ceny v online kalkulačce. Nabídky pojišťoven získáte za pár vteřin a můžete si vybrat, co je pro vaše sportovní auto nejvýhodnější.

Ať už jste sebevědomí majitelé kvalitních vozů BMW nebo úspěšní vlastníci elegantní audiny, na stránkách ePojištění.cz najděte značku svého auta a prohlédněte si rozpětí částek, v kterých se vaše povinné ručení bude pohybovat. Získejte nejlevnější povinné ručení pro Audi nebo ručení BMW na trhu. Cena se v zásadě odvíjí od výkonu motoru, varianty pojištění a v neposlední řadě od délky období, kterou zvládnete jezdit bez nehod. Ta může s povinným ručením pořádně zamávat a snížit ho až o polovinu.

Nejčtenější články

Takto vypadá nejsilnější český tým ve hře NHL 20. Nevešel se do něj Hertl ani Voráček

Takto vypadá nejsilnější český tým ve hře NHL 20. Nevešel se do něj Hertl an…

NHL odstartovala. Do letošního ročníku zasáhne i řada českých hokejistů, jejichž výkony se vyplatí sledovat. Kteří nakonec budou ti nejlepší?

6.  10.  2019 |
O kom se mluví. Podívejte se, kteří brankáři by mohli posílit hokejovou Spartu

O kom se mluví. Podívejte se, kteří brankáři by mohli posílit hokejovou Spar…

Sparta má jednu z nejkvalitnějších extraligových brankářských dvojic. Jenže duo Matěj Machovský a Jakub Sedláček dohromady v šesti zápasech dostalo už 18 branek, což je hodně. Jak tento problém pražský klub vyřeší?

23.  9.  2019 | | 3 N/A
9 Čechů, kteří prošli draftem ve stejném roce jako Jaromír Jágr, ale nikdy nehráli v NHL

9 Čechů, kteří prošli draftem ve stejném roce jako Jaromír Jágr, ale nikdy n…

Je tomu už 29 let, co byl Jaromír Jágr draftován do NHL. Jedničkou se tehdy stal Owen Nolan, český útočník šel na řadu jako pátý. Ve stejném roce však bylo draftováno ještě dalších 15 českých hokejistů.

30.  9.  2019 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com