Sjednejte si nejlepší povinné ručení pro vašeho sporťáka

Povinné ručení musí platit každý bez rozdílu, ať už vlastníte užitkovou fábii nebo pořádné žihadlo. Jestli jste majitelem luxusního sportovního auta, víte, že pojištění vašeho nadupaného miláčka stojí majlant. Jak si vyberete nejvýhodnější povinné ručení?
Sjednejte si nejlepší povinné ručení pro vašeho sporťáka

Na značce záleží

Čím vyšší pořizovací hodnota vozu, tím větší cenu povinného ručení čekejte. Na druhou stranu, každý, kdo někdy zažil nehodu na silnici uzná, že povinné ručení vám může opravdu vytrhnout trn z paty. Pojišťovna za vás uhradí škody na zdraví či majetku a tato ochrana se vztahuje nejenom na samotné majitele vozu, ale i na jakoukoli jinou osobu, která auto v době nehody řídí. Nemusíte se proto obávat půjčit auto přítelkyni nebo singl kamarádovi.  Případné výdaje půjdou i tak z kapsy pojišťovny.

Na čem závisí cena povinného ručení

Ceny u povinného ručení sportovních aut jsou sice o něco menší než v případě havarijního pojištění, ale částky jsou pořád znatelně vyšší, než je tomu u klasických osobních automobilů s menším výkonem. Mezi jednotlivými pojišťovnami jsou znatelné rozdíly, proto si porovnejte jednotlivé ceny v online kalkulačce. Nabídky pojišťoven získáte za pár vteřin a můžete si vybrat, co je pro vaše sportovní auto nejvýhodnější.

Ať už jste sebevědomí majitelé kvalitních vozů BMW nebo úspěšní vlastníci elegantní audiny, na stránkách ePojištění.cz najděte značku svého auta a prohlédněte si rozpětí částek, v kterých se vaše povinné ručení bude pohybovat. Získejte nejlevnější povinné ručení pro Audi nebo ručení BMW na trhu. Cena se v zásadě odvíjí od výkonu motoru, varianty pojištění a v neposlední řadě od délky období, kterou zvládnete jezdit bez nehod. Ta může s povinným ručením pořádně zamávat a snížit ho až o polovinu.

Top videa

RENTGEN: Bucha jako produktivnější Darida. Rozhodne šlágr s Jabloncem?

Nejčtenější články

Platy Zadiny či Nečase v NHL. Podívejte se, kolik si letos vydělá sedm českých mladíků

Platy Zadiny či Nečase v NHL. Podívejte se, kolik si letos vydělá sedm český…

Jednou z hvězd NHL je letos třiadvacetiletý David Pastrňák. V nejlepší lize světa se však prosazují i jeho mladší krajané.

9.  2.  2020 |
Hokejové havárky. 12 nejostudnějších porážek v historii české reprezentace

Hokejové havárky. 12 nejostudnějších porážek v historii české reprezentace

Hokejová reprezentace dělá českým fanouškům více radosti než smutku, i ona ale párkrát pořádně „vybouchla“ a předvedla výkon, za který se dlouho styděla. V minulosti najdeme pár zápasů, které bychom nejraději navždy vymazali z historie.

16.  2.  2020 |
Jágrův plat v NHL sezonu po sezoně. Nejvíc si vydělal ve Washingtonu

Jágrův plat v NHL sezonu po sezoně. Nejvíc si vydělal ve Washingtonu

Je to neskutečné, ale od okamžiku, kdy byl Jaromír Jágr draftován do NHL, letos uplyne už 30 let. Česká osmašedesátka pak prošla devíti zámořskými kluby, stala se legendou a vydělala si obrovské množství peněz.

19.  2.  2020 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com