Sjednejte si nejlepší povinné ručení pro vašeho sporťáka

Povinné ručení musí platit každý bez rozdílu, ať už vlastníte užitkovou fábii nebo pořádné žihadlo. Jestli jste majitelem luxusního sportovního auta, víte, že pojištění vašeho nadupaného miláčka stojí majlant. Jak si vyberete nejvýhodnější povinné ručení?
Sjednejte si nejlepší povinné ručení pro vašeho sporťáka

Na značce záleží

Čím vyšší pořizovací hodnota vozu, tím větší cenu povinného ručení čekejte. Na druhou stranu, každý, kdo někdy zažil nehodu na silnici uzná, že povinné ručení vám může opravdu vytrhnout trn z paty. Pojišťovna za vás uhradí škody na zdraví či majetku a tato ochrana se vztahuje nejenom na samotné majitele vozu, ale i na jakoukoli jinou osobu, která auto v době nehody řídí. Nemusíte se proto obávat půjčit auto přítelkyni nebo singl kamarádovi.  Případné výdaje půjdou i tak z kapsy pojišťovny.

Na čem závisí cena povinného ručení

Ceny u povinného ručení sportovních aut jsou sice o něco menší než v případě havarijního pojištění, ale částky jsou pořád znatelně vyšší, než je tomu u klasických osobních automobilů s menším výkonem. Mezi jednotlivými pojišťovnami jsou znatelné rozdíly, proto si porovnejte jednotlivé ceny v online kalkulačce. Nabídky pojišťoven získáte za pár vteřin a můžete si vybrat, co je pro vaše sportovní auto nejvýhodnější.

Ať už jste sebevědomí majitelé kvalitních vozů BMW nebo úspěšní vlastníci elegantní audiny, na stránkách ePojištění.cz najděte značku svého auta a prohlédněte si rozpětí částek, v kterých se vaše povinné ručení bude pohybovat. Získejte nejlevnější povinné ručení pro Audi nebo ručení BMW na trhu. Cena se v zásadě odvíjí od výkonu motoru, varianty pojištění a v neposlední řadě od délky období, kterou zvládnete jezdit bez nehod. Ta může s povinným ručením pořádně zamávat a snížit ho až o polovinu.

Nejčtenější články

Hrachovina je volný. Toto je pět extraligových týmů, které ho mohou přivést do svých řad

Hrachovina je volný. Toto je pět extraligových týmů, které ho mohou přivést …

Na trhu se objevilo zajímavé jméno. Brankář Dominik Hrachovina skončil ve Švýcarsku a je volný. Zakotví v extralize?

5.  11.  2019 |
VIDEO: 10 nejkrásnějších tenistek všech dob. Světu vládnou slovanské holky

VIDEO: 10 nejkrásnějších tenistek všech dob. Světu vládnou slovanské holky

Jsme uprostřed další tenisové sezony. Kromě spousty úchvatných sportovních zážitků nám také nabídla i pořádnou porci ženského půvabu. Na některé hráčky je zkrátka radost se dívat a vůbec nezáleží na tom, jak se jim na kurtu daří.

20.  6.  2019 | | 91 N/A
Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně zápasů v NHL

Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně z…

Dominik Hašek patří mezi nejslavnější gólmany NHL všech dob. Jaromír Jágr odehrál v základní části soutěže přes 1700 zápasů. Další čeští hokejisté zvedli nad hlavu Stanley Cup. Ovšem ne všichni borci ze zlaté party z Nagana se za Atlantikem prosadili jako oni.

16.  11.  2019 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com