Simu chtějí v Premier League. 3 anglické kluby, do kterých by mohl odejít klenot Slavie

Abdallah Sima se stal největší kometou podzimní části Fortuna ligy. Zatímco na začátku sezony jej ještě nikdo neznal, teď je hvězdou Slavie, okolo které krouží slavné kluby ze zahraničí.

Jedním z týmů, který má o Simu údajně zájem, je Juventus. Senegalskou hvězdu Slavie však lákají také do Premier League. Tři anglické kluby, do nichž by mohl odejít, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Arsenal FC

Abdallah Sima Slavia 20_3 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Arsenalu se letos vůbec nedaří, Kanonýři jsou v tabulce až třináctí a na vedoucí Liverpool ztrácí třináct bodů. Stále se ale jedná o velmi prestižní adresu a Sima by takovéto nabídce určitě neodolal. Prosadil by se?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Manchester United

Abdallah Sima Slavia 2.jpg

Psala se sezona 2012/13, když Manchester United získal titul v Premier League, od té doby ale klub z Old Trafford na triumf v anglické lize čeká. Letos je však tým, který vede Ole Gunnar Solskjær, v tabulce druhý a zatápí i vedoucím Liverpoolu. Manchester je údajně jedním z týmů, který se o Simu zajímá, je však otázkou, kolik prostoru by dostal.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

West Ham United

Abdallah Sima Slavia 1.jpg

Dres West Hamu oblékají Tomáš Souček s Vladimírem Coufalem, díky nimž by do londýnského klubu mohli zamířit i další hráči Slavie. Jedním z nich je právě Sima, o něhož se aktuálně desátý tým tabulky zajímá. Zůstane jen o sledování, nebo senegalského fotbalistu nakonec skutečně přivede?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud