Šimíček je na lovu posil. Toto jsou 3 legendy, které by se mohly vrátit do Vítkovic

Vítkovicím letošní sezona moc nevyšla. Klub z Ostravy místo bojů o play-off válčil o holé přežití. Fanoušci však věří, že zase bude líp.

Bez názvu.jpg

Do Vítkovic se vrátil bývalý úspěšný hokejista Roman Šimíček, který v klubu bude zastávat funkci sportovního šéfa. Podaří se mu do ostravské kabiny vrátit i tři vítkovické legendy? Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Zbyněk Irgl

Zbyněk Irgl Olomouc Jaroslav Legner  CNC  Profimedia.jpg

Devětatřicetiletý útočník se v Ostravě narodil, ovšem za Vítkovice si zahrál naposledy v sezoně 2006/07. Poté působil v KHL, několik let byl v Třinci a v průběhu ročníku 2017/18 odešel do Olomouce, kde v poslední sezoně posbíral 37 (15+22) bodů. Teď by se mohl vrátit zpátky do Ostravy.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Rostislav Olesz

Rostislav Olesz Olomouc Stanislav Heloňa  MAFRA  Profimedia.jpg

Zkušený forvard, který hrál několik let v NHL, byl ještě v sezoně 2018/19 kapitánem Vítkovic. Čtyřiatřicetiletý útočník se ale v Ostravě před rokem nepohodl s trenérským štábem a odešel do Olomouce. V dresu Mory si připsal celkově dvacet bodů, v zákulisí už se ale spekuluje o tom, že by se bronzový medailista z olympiády v Turíně mohl objevit zpátky ve Vítkovicích.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Roman Polák

Roman Polák Dallas.jpg

O jeho návrat ve Vítkovicích usilují už déle. Vítkovice však mají velkého konkurenta, protože Romana Poláka by rádi viděli i v konkurenčním Třinci. Stále je však možné, že třiatřicetiletý bek zůstane v NHL, kde odehrál více než osm stovek zápasů. V posledním ročníku si připsal 41 startů v Dallasu, kde stále plnil velmi důležitou roli.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud