Silný soupeř Viktorky. Toto jsou tři nejdražší hráči, které Antverpy přivezly do Plzně

Pokud Plzeň nechce předčasně ukončit svou pouť pohárovou Evropou, musí dnes doma porazit Antverpy. Belgický klub však na západ Čech přivezl silný tým.

Bez názvu3.jpg

Antverpy úvodní zápas doma vyhrály 1:0 a v utkání byly lepším týmem. Viktorku proto dneska čeká náročná práce. Koho fanoušci uvidí v akci? Jména tří nejdražších hráčů, které belgický klub přivezl do Plzně, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Sinan Bolat – 3 mil. eur

Sinan Bolat.jpg

Hráči Plzně si v úvodním zápase moc příležitostí nevytvořili. A když už obrana Antverp Viktorce něco dovolila, tak si hosté nevěděli rady se Sinanem Bolatem. Třicetiletý gólman, jenž má na kontě dvanáct startů v turecké reprezentaci, je v Belgii dva roky. Předtím působil v Portu, Bruggách či Galatasarayi.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Aurélio Buta – 3 mil. eur

Aurelio Buta.jpg

Tři miliony eur aktuálně stojí také Aurélio Buta. Dvaadvacetiletý bývalý mládežnický portugalský reprezentant může hrát na kterémkoliv postu na pravé straně hřiště a ukrývá v sobě hodně zajímavý potenciál. Dříve se marně snažil prosadit v Benfice, v Antverpách však patří k důležitým článkům sestavy.

Foto: Profimedia.cz  

Pokračování 4 / 4

Dieumerci Mbokani – 3 mil. eur

Dieumerci Mbokani.jpg

Útočník z Konga je hlavní zbraní a největší útočnou hrozbou týmu. Třiatřicetiletý Dieumerci Mbokani přišel do Antverp před rokem z Dynama Kyjev a v minulé sezoně nastřílel celkově 14 branek. Letos dal ve třech zápasech už čtyři góly a obrovský pozor si na něj musí dát i plzeňská obrana. V úvodním duelu se bývalý útočník Anderlechtu, Hullu, Norwiche či Monaka neprosadil.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud