Silný příběh karlovarského Zuckera. Nejprve obrovský strach, pak rozhodl zápas

Nedělní extraligový duel mezi Karlovými Vary a Slavií podtrhl formu obou týmů. Zatímco Energie doma vyhrála i čtvrtý zápas v řadě, Sešívaní po skvělém vstupu do soutěže čekají na výhru už pět duelů. Hodně zvláštní příchuť mělo klání pro karlovarského Davida Zuckera.

V každém sportu se čas od času dějí příběhy, které by se klidně mohly stát námětem pro filmové režiséry. Jeden z nich se odehrál v neděli v karlovarské KV Areně. Běžela poslední minuta první třetiny, domácí vedli 2:0, když došlo ke tvrdé srážce domácího David Zuckera s jedním z hostujících hráčů. Nejednalo se sice o faul ani úmysl, situace ale nevypadala vůbec dobře.

Útočník, který v pátek oslavil 26 let, zůstal dlouho nehybně ležet na ledě. Celý stadion ztichl a všichni s hrůzou sledovali jeho bezvládné tělo. Zucker měl vyražený dech, byl hodně otřesený, naštěstí ale neměl zapadlý jazyk. Když ho z ledu odváželi spoluhráči, všem se ulevilo.

Střípky z MS: Z „mrzáka“ hrdinou. Šatanův příběh dojal Slovensko

Nikoho ale nenapadlo, že se Zucker ještě vrátí do zápasu. Už ve druhé třetině byl ale zpět na ledě a sledoval, jak Slávisté snížili na 1:2. Tento stav platil až do začátku 49. minuty, kdy si domácí zajistili opět dvoubrankové vedení.

A nebyl u toho nikdo jiný, než Zucker, který dorazil do prázdné branky střelu Michala Vachovce. Domácí vyhráli 4:2 a tato branka se nakonec ukázala jako vítězná. Tečkou tohoto příběhu bylo ocenění pro nejlepšího hráče utkání, které získal právě Zucker. Z hororu se nakonec stala pohádka!