Florin Nita (Sparta Praha) – hodnocení: 75 . Nejlepší formu má slávistický Ondřej Kolář, nejvyšší rating ale dostal Florin Nita ze Sparty. Ten však na Letné nyní nechytá a přednost má Milan Heča. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Vladimír Coufal (Slavia Praha) – hodnocení: 76. Žádné překvapení. Zatímco ve Spartě hraje na pravém kraji obrany záložník Michal Sáček, v Edenu na tomto postu vládne reprezentant Vladimír Coufal. Letos hraje ve velmi dobré formě. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Roman Hubník (Viktoria Plzeň) – hodnocení: 74. Zkušený stoper do letošního ročníku vinou zranění ještě nezasáhl. Pětatřicetiletý Roman Hubník už se sice cítí fit, přednost ale aktuálně dostávají jiní. Foto: Profimedia.cz
 David Hovorka (Slavia Praha) – hodnocení: 74.  To David Hovorka si po letním příchodu do Slavie ihned vybudoval silnou pozici ve středu slávistické obrany a rychle se zařadil mezi opory sešívané družiny. Už je i v reprezentaci. Foto: Profimedia.cz
12
Fotogalerie

Silná sestava. Takto vypadá elitní tým Fortuna ligy podle hodnocení ve hře FIFA 20

Je dobře známo, že se do vydání hry FIFA 20 dostaly i tři české kluby. Rozhodli jsme se proto, že ze zástupců Slavie, Plzně a Sparty postavíme na základě hodnocení nejsilnější možný tým. Jak vypadá?

Fortuna liga il..jpg

Jak byste poskládali elitní tým Fortuna ligy? Kdo by se do něj dostal a na koho by nevyšlo místo? Objevil by se ve středu zálohy Guélor Kanga nebo Nicolae Stanciu? A koho byste postavili na hrot sestavy? My jsme se podívali na hodnocení ligových fotbalistů ve hře FIFA 20 a na tomto základě poskládali nejsilnější výběr Fortuna ligy. Najdete ho v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 12

Florin Nita (Sparta Praha) – hodnocení: 75

florin Nita 2019 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Nejlepší formu má slávistický Ondřej Kolář, nejvyšší rating ale dostal Florin Nita ze Sparty. Ten však na Letné nyní nechytá a přednost má Milan Heča.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 12

Vladimír Coufal (Slavia Praha) – hodnocení: 76

Vladimír Coufal Slavia Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Žádné překvapení. Zatímco ve Spartě hraje na pravém kraji obrany záložník Michal Sáček, v Edenu na tomto postu vládne reprezentant Vladimír Coufal. Letos hraje ve velmi dobré formě.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 12

Roman Hubník (Viktoria Plzeň) – hodnocení: 74

Roman Hubník.jpg

Zkušený stoper do letošního ročníku vinou zranění ještě nezasáhl. Pětatřicetiletý Roman Hubník už se sice cítí fit, přednost ale aktuálně dostávají jiní.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 12

David Hovorka (Slavia Praha) – hodnocení: 74

David Hovorka Slavia.jpg

To David Hovorka si po letním příchodu do Slavie ihned vybudoval silnou pozici ve středu slávistické obrany a rychle se zařadil mezi opory sešívané družiny. Už je i v reprezentaci.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 12

Jan Bořil (Slavia Praha) – hodnocení: 76

Jan Bořil Kluž.jpg

Další člen slávistické sestavy v tomto týmu. Také Jan Bořil letos hraje v parádní formě. Slavii mimo jiné nasměroval k postupu do Ligy mistrů a v reprezentaci ze sestavy vytlačil Filipa Nováka.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 12

Lukáš Masopust (Slavia Praha) – hodnocení: 75

Lukáš Masopust Slavia 2.jpg

Rovněž Lukáš Masopust hraje v životní formě. I on se gólem podílel na postupu Slavie do Ligy mistrů a svými výkony se řadí k nejlepším hráčům ligy. Ve Slavii má pevné místo v sestavě.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 8 / 12

Tomáš Souček (Slavia Praha) – hodnocení: 79

Tomáš Souček Slavia 2019 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Nejlépe hodnocený hráč celé ligy. Tomáš Souček měl v létě nabídky na odchod z Edenu, reprezentační záložník ale podepsal novou smlouvu se Slavií, která na něj znovu hodně spoléhá.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 9 / 12

Guélor Kanga (Sparta Praha) – hodnocení: 78

Guélor Kanga 2019 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Další z ligových osobností. Oproti loňskému ročníku se hodně zklidnil, produktivní však zůstal. Devětadvacetiletý gabonský záložník má na kontě už šest branek a dvě asistence.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 10 / 12

Srdjan Plavšič (Sparta Praha) – hodnocení: 73

Srdjan Plavšič Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Nejlépe hodnoceným levým ligovým záložníkem je Srdjan Plavšič. Třiadvacetiletý srbský rychlík si drží pevné místo v základní sestavě, měl by však přidat na produktivitě. V jedenácti startech si totiž připsal jen dvě asistence.

Foto: Pavel Mazáč  / CNC / Profimedia

Pokračování 11 / 12

Michael Krmenčík (Viktoria Plzeň) – hodnocení: 75

Michael Krmenčík 2019 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Plzeňský tank se po zranění dostává zpátky do formy. Michael Krmenčík naposledy rozhodl o výhře nad Spartou a to mu další gól ještě neuznalo video. Letos už se trefil pětkrát.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 12 / 12

Mick van Buren (Slavia Praha) – hodnocení: 73

Mick van Buren Slavia 3.jpg

Na začátku sezony se stal slávistickým útočníkem číslo jedna, jenže se trápil v produktivitě. Do šancí se sice dostával, proměnil však jedinou. V lize hrál naposledy v polovině září proti Slovácku.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud