Jakub Hromada - Slovenský záložník přišel do Slavie před dvěma lety z Plzně, vinou zdravotních problémů toho ale moc neodehrál. Loni nastoupil k jedinému zápasu a připsal si devět minut v utkání se Spartou. Slavii má však třiadvacetiletý Jakub Hromada stále co nabídnout.
 Josef Hušbauer - Zatímco v evropských pohárech jeho úloha slábla, v domácí soutěži patřil k nejlepším. Josef Hušbauer vstřelil devět branek a přidal 11 asistencí, je však otázkou, kolik prostoru dostane poté, co do Edenu dorazil Nicolae Stanciu. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Tomáš Král - Jednadvacetiletý Alex Král je v Edenu teprve půl roku, přesto už si vybojoval velmi silnou pozici. I když přicházel jako stoper, rychle se zabydlel ve středu zálohy a dostal se i do reprezentace. I letos bude patřit ke klíčovým hráčům týmu. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Tomáš Souček - Pokud má někdo ve Slavii jisté místo v sestavě, tak je to Tomáš Souček. Nejlepší hráč ligy prodloužil v Edenu smlouvu a minimálně do zimy bude oblékat červenobílý dres. Loni v lize vstřelil 13 branek, ke kterým přidal šest asistencí. Na jakou metu se dostane letos? Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
8
Fotogalerie

Síla, z níž jde strach. Toto je 7 hráčů, kteří mohou hrát ve středu slávistické zálohy

Pokud se o Spartě tvrdí, že má silný střed zálohy, tak o Slavii to nyní platí dvojnásob. Trenér Jindřich Trpišovský má totiž k dispozici neuvěřitelně silný tým.

Bez názvu2.jpg

Slavii sice opustil Miroslav Stoch, tým z Edenu ale zůstává nejvážnějším aspirantem na zisk titulu. Má totiž nejsilnější kádr v čele s parádní zálohou. Jména sedmi hráčů, kteří mohou nastupovat v jejím středu, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 8

Jakub Hromada

Jakub Hromada Slavia.jpg

Slovenský záložník přišel do Slavie před dvěma lety z Plzně, vinou zdravotních problémů toho ale moc neodehrál. Loni nastoupil k jedinému zápasu a připsal si devět minut v utkání se Spartou. Slavii má však třiadvacetiletý Jakub Hromada stále co nabídnout.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 8

Josef Hušbauer

Josef Hušbauer Slavia Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Zatímco v evropských pohárech jeho úloha slábla, v domácí soutěži patřil k nejlepším. Josef Hušbauer vstřelil devět branek a přidal 11 asistencí, je však otázkou, kolik prostoru dostane poté, co do Edenu dorazil Nicolae Stanciu.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Pokračování 4 / 8

Tomáš Král

Alex Král Slavia Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Jednadvacetiletý Alex Král je v Edenu teprve půl roku, přesto už si vybojoval velmi silnou pozici. I když přicházel jako stoper, rychle se zabydlel ve středu zálohy a dostal se i do reprezentace. I letos bude patřit ke klíčovým hráčům týmu.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Pokračování 5 / 8

Tomáš Souček

Tomáš Souček Slavia 2019 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Pokud má někdo ve Slavii jisté místo v sestavě, tak je to Tomáš Souček. Nejlepší hráč ligy prodloužil v Edenu smlouvu a minimálně do zimy bude oblékat červenobílý dres. Loni v lize vstřelil 13 branek, ke kterým přidal šest asistencí. Na jakou metu se dostane letos?

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 6 / 8

Nicolae Stanciu

Nicolae Stanciu SParta Czech News Center Rušinová Mária CNC Profimedia.jpg

Přestupová bomba léta. Nicolae Stanciu po půl roce opustil Saúdskou Arábii a vrátil se do Prahy. Jenže ne do Sparty, ale do Slavie. Kouč Trpišovský se na něj velmi těší, jak se rumunskému záložníkovi v Edenu povede?

Foto: Czech News Center / Rušinová Mária / CNC / Profimedia

 

Pokračování 7 / 8

Petr Ševčík

Petr Ševčík SLavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Pětadvacetiletý záložník přišel do Slavie v zimě z Liberce. Měl nakročeno do základní sestavy, zabrzdily ho však zdravotní problémy. Přesto stihl dát dva góly v zápase na půdě Chelsea a v lize za Slavii nakonec odehrál pět zápasů. I letos by měl dostat hodně prostoru.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

 

Pokračování 8 / 8

Ibrahim Traoré

Ibrahim Traore Slavia 2 Pavel Mazac CNC Profimedia.jpg

Zkušený záložník z Pobřeží slonoviny odehrál zejména v Evropské lize parádní partie. V domácí soutěži si ve slávistickém dresu připsal 16 startů, v nichž dal dvě branky a přidal stejný počet asistencí. Dobře ale ví, že do základní sestavy vede dlouhá cesta.

Foto: Pavel Mazac / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud