Jaroslav Zelený - Na levý kraj obranné řady se postavil Jaroslav Zelený. Ten letos moc prostoru nedostává, byl to teprve jeho jedenáctý start v sezoně, na jaře byl však už potřetí v základu. Rozhodně nezklamal, na závěrečné minuty pustil na hřiště Michala Frydrycha. Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia
 Peter Olayinka - V zápase proti Seville se dostal na hřiště jako střídající hráč a v prodloužení několikrát zamotal hlavy hostující obraně. V Příbrami hrál od úvodních minut a dokonce dal první gól utkání, který byl už jeho pátou trefou v sezoně. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Alexandru Baluta - Rumunský ofenzivní záložník do Slavie v létě přicházel s ambicemi prosadit se do základní sestavy. Zápas v Příbrami byl sice už jeho 18. v sezoně, do hry ale chodí spíše z lavičky náhradníků. Na jaře nastoupil teprve potřetí, připsal si však jednu gólovou nahrávku. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Josef Hušbauer - Stále patří k důležitým článkům slávistické sestavy, jeho role už ale není tak neotřesitelná. Proti Seville dokonce ani nenaskočil do zápasu, v Příbrami byl ale zpět na hřišti a sedmým gólem v sezoně pomohl k důležitým bodům. Byl to jeho třetí gól v posledních čtyřech zápasech. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Síla slávistické lavičky. 6 změn, které před zápasem v Příbrami udělal kouč Trpišovský

Slavia vládne domácí soutěži a skvěle se prezentuje i v Evropské lize, kde došla už mezi nejlepší osmičku. Kouč Jindřich Trpišovský těží z toho, že má velmi široký kádr.

Jana Matouška či Jakuba Jugase poslali na hostování, Muris Mešanovič přestoupil do Mladé Boleslavi, přesto Slavia hravě poskládá dvě velmi silné jedenáctky. Že má trenér Trpišovský opravdu z čeho vybírat, se potvrdilo i v posledních dvou zápasech. Do utkání proti Příbrami poslal od úvodních minut šest jiných hráčů než v bitvě se Sevillou a Slavia přesto vyhrála. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 7

Vladimír Coufal

Vladimír Coufal Slavia Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Proti Seville nemohl hrát kvůli kartám, v opačném případě by nastoupil v základní sestavě. Proti Příbrami byl reprezentační bek znovu na hřišti a odehrál tradičně povedené utkání.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 3 / 7

Jaroslav Zelený

Jaroslav Zelený Slavia MICHAL SVÁČEK MAFRA Profimedia.jpg

Na levý kraj obranné řady se postavil Jaroslav Zelený. Ten letos moc prostoru nedostává, byl to teprve jeho jedenáctý start v sezoně, na jaře byl však už potřetí v základu. Rozhodně nezklamal, na závěrečné minuty pustil na hřiště Michala Frydrycha.

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

 

Pokračování 4 / 7

Peter Olayinka

Peter Olayinka 2 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

V zápase proti Seville se dostal na hřiště jako střídající hráč a v prodloužení několikrát zamotal hlavy hostující obraně. V Příbrami hrál od úvodních minut a dokonce dal první gól utkání, který byl už jeho pátou trefou v sezoně.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 5 / 7

Alexandru Baluta

Alexandru Baluta 3 Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Rumunský ofenzivní záložník do Slavie v létě přicházel s ambicemi prosadit se do základní sestavy. Zápas v Příbrami byl sice už jeho 18. v sezoně, do hry ale chodí spíše z lavičky náhradníků. Na jaře nastoupil teprve potřetí, připsal si však jednu gólovou nahrávku.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Pokračování 6 / 7

Josef Hušbauer

Josef Hušbauer Slavia Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Stále patří k důležitým článkům slávistické sestavy, jeho role už ale není tak neotřesitelná. Proti Seville dokonce ani nenaskočil do zápasu, v Příbrami byl ale zpět na hřišti a sedmým gólem v sezoně pomohl k důležitým bodům. Byl to jeho třetí gól v posledních čtyřech zápasech.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Pokračování 7 / 7

Jaromír Zmrhal

Jaromír Zmrhal 3.jpg

Do zápasu v Příbrami v základní sestavě naskočil i Jaromír Zmrhal. Reprezentační záložník přišel do utkání se Sevillou až v jeho průběhu, tentokrát však vydržel na hřišti celých 90 minut. Přidal i svou pátou asistenci v sezoně.

Foto: Profimedia.cz

 

Doporučujeme

Články odjinud