Sešívaní loví na severu. 4 hráči, kteří do Slavie přišli během pár měsíců z Norska

Domácí trh má Slavia zmapovaný dokonale, velmi dobře se ale orientuje také v zahraničí. Hlavně tedy v Norsku.

Sešívaní jsou na přestupovém trhu opět aktivní. Slavia přivedla během posledních pár měsíců i čtyři posily z norské ligy. Kteří hráči ze severu do Edenu dorazili? Podívejte se.

Pokračování 2 / 5

Igoh Ogbu

Igoh Ogbu Sparta Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Třiadvacetiletý nigerijský stoper přišel do Slavie na začátku letošního roku z norského Lillestromu, kterému měli sešívaní zaplatit 2,5 milionů eur. A sázka na afrického beka, jenž hrál i za Rosenborg, se vyplatila. Ogbu se stal jedním z lídrů týmu a oblíbencem fanoušků. Slavia na něm bude stavět.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Christos Zafeiris

Christos Zafeiris Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Kroužila okolo něj řada evropských klubů, Christos Zafeiris ovšem skončil v zimě ve Slavii. Sešívaní o něj stáli už déle a za zázračného norského mladíka nakonec zaplatili více než 2,5 milionů eur. Šikovný dvacetiletý záložník dorazil z Haugesundu a v Edenu se měl nejdřív jen rozkoukávat. Nakonec ale zvládl 15 ligových zápasů, ve kterých dal jeden gól a přidal čtyři nahrávky. Ve Slavii tuší, že ho zřejmě moc dlouho neudrží, do té doby z něj ale chtějí dostat maximum.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Conrad Wallem

Posila, od které si ve Slavii hodně slibují. Sešívaní kroužili okolo Conrada Wallema už déle, jeho příchod do Edenu ale dotáhli až nyní. Třiadvacetiletý norský univerzál dorazil z celku Odds, za který odehrál 82 soutěžních zápasů, v nichž dal 11 gólů a přidal 14 nahrávek. Pro Slavii ho v datech objevil tým analytiků.

Pokračování 5 / 5

​Sheriff Sinyan

Sešívaní o něj hodně stáli, norské Molde ovšem o jeho prodeji nechtělo ani slyšet. Nakonec se ale Sheriff Sinyan – tak trochu překvapivě, ve Slavii přeci jen objevil. Šestadvacetiletý reprezentační stoper z Gambie ale dorazil zraněný a ještě několik měsíců se bude dávat dohromady. Proto má jen smlouvu na rok a následnou opcí.

Doporučujeme

Články odjinud