Ondřej Kolář  Jeden z hrdinů utkání. Poté, co utrpěl děsivé zranění v odvetě s Rangers, nikdo netušil, kdy se bude moct vrátit. Ondřej Kolář se ale rychle oklepal a na půdě Arsenalu byl opět připraven. Pomohla mu sice branková konstrukce, několikrát měl štěstí, v závěru dostal i jeden gól, šestadvacetiletý gólman ale působil velmi jistě. Sešívaným hodně pomohl.  Foto: Profimedia.cz
 Alexander Bah   Další povedené představení dánského beka. Alexander Bah byl opět aktivní a snažil se podporovat slávistickou ofenzivu. Stejně tak si zodpovědně plnil své defenzivní povinnosti. Zimní posila sešívaných opět zaujala.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Tomáš Holeš  Slavii se před bitvou s Arsenalem rozpadla stoperská dvojice. Ve hře byl jen David Zima, k němuž bylo třeba najít nového parťáka. Volba nakonec překvapivě padla na Tomáše Holeše, který se stáhl ze záložní řady, což se ukázalo jako skvělý tah. Na hřišti působil jistěji než Zima a byl jedním z nejlepších hráčů Slavie na place. V nastavení dokonce vyrovnal na konečných 1:1.  Foto: Profimedia.cz
 Lukáš Provod   Ofenzivní univerzál znovu ukázal, v jaké hraje herní pohodě. Lukáš Provod odehrál další parádní partii a zase si nahlas řekl o velký zahraniční přestup. Byl hodně nebezpečný, ideálně našel Bořila a v závěru ostře provětral brankáře Lena. Slavia pak zahrávala roh, po kterém se prosadil Holeš.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Sešívaní hrdinové bitvy s Arsenalem. 5 hráčů, díky nimž Slavia šokovala Kanonýry

Fotbalisté Slavie se postarali o další parádní výsledek. V úvodním utkání čtvrtfinále Evropské ligy uhráli remízu na půdě Arsenalu a stále mohou snít o postupu do semifinále.

Tomáš Holeš Arsenal.jpg

Slavia v úvodním utkání čtvrtfinále Evropské ligy proti Arsenalu uhrála parádní remízu 1:1. Sešívaní odehráli dobrou partii a sahají po postupu do semifinále. Kterým hráčům slávistické družiny vyšla čtvrteční bitva nejlépe? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 6

Ondřej Kolář 

Ondřej Kolář maska.jpg

Jeden z hrdinů utkání. Poté, co utrpěl děsivé zranění v odvetě s Rangers, nikdo netušil, kdy se bude moct vrátit. Ondřej Kolář se ale rychle oklepal a na půdě Arsenalu byl opět připraven. Pomohla mu sice branková konstrukce, několikrát měl štěstí, v závěru dostal i jeden gól, šestadvacetiletý gólman ale působil velmi jistě. Sešívaným hodně pomohl. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Alexander Bah 

Alexander Bah Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Další povedené představení dánského beka. Alexander Bah byl opět aktivní a snažil se podporovat slávistickou ofenzivu. Stejně tak si zodpovědně plnil své defenzivní povinnosti. Zimní posila sešívaných opět zaujala. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Tomáš Holeš 

Tomáš Holeš Slavia.jpg

Slavii se před bitvou s Arsenalem rozpadla stoperská dvojice. Ve hře byl jen David Zima, k němuž bylo třeba najít nového parťáka. Volba nakonec překvapivě padla na Tomáše Holeše, který se stáhl ze záložní řady, což se ukázalo jako skvělý tah. Na hřišti působil jistěji než Zima a byl jedním z nejlepších hráčů Slavie na place. V nastavení dokonce vyrovnal na konečných 1:1. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Lukáš Provod 

Lukáš Provod 20 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Ofenzivní univerzál znovu ukázal, v jaké hraje herní pohodě. Lukáš Provod odehrál další parádní partii a zase si nahlas řekl o velký zahraniční přestup. Byl hodně nebezpečný, ideálně našel Bořila a v závěru ostře provětral brankáře Lena. Slavia pak zahrávala roh, po kterém se prosadil Holeš. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Petr Ševčík 

Petr Ševčík Slavia 20 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Když Slavia naposledy postoupila do čtvrtfinále Evropské ligy, blýskl se dvěma góly do sítě Chelsea. Tentokrát přišel na hřiště do druhé půle, kdy nahradil nevýrazného Jakuba Hromadu, a odehrál velmi dobrý poločas. Svým aktivním výkonem hře Slavie hodně pomohl, sám se dostal i do jedné velké šance. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud