Ondřej Kolář - Ondřej Kolář je nejlepším gólmanem ligy a roste také jeho role v reprezentaci. V posledním kole proti Příbrami dal i svůj první ligový gól. Foto: Profimedia.cz
 Vladimír Coufal - V létě okolo něj kroužil West Ham, v reprezentaci zase vytlačil na lavičku náhradníků Pavla Kadeřábka. Patří k nejlepším hráčům tuzemské soutěže. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 David Hovorka - Po loňském příchodu z Jablonce se rozehrál do parádní formy a zářil i v Lize mistrů. Jenže na podzim se zranil a sezona pro něj skončila. Teď je však David Hovorka fit a dostal se i do reprezentace. Foto: Profimedia.cz
 Ondřej Kúdela - Dalším slávistickým stoperem v reprezentaci je Ondřej Kúdela. Zkušený třiatřicetiletý bek se však o své místo v Edenu musí rvát. Vedle Hovorky totiž může nastoupit jak mladý David Zima, tak letní posila Ondřej Karafiát. Foto: Profimedia.cz
9
Fotogalerie

Sešívaná síla. Podívejte se, kteří hráči Slavie se dostali do Šilhavého reprezentace

Slavia získala dva tituly v řadě a letos útočí na zlatý hattrick. Sešívaní vládnou domácí scéně a početné zastoupení mají také v reprezentaci.

Ondřej Kolář Hororka Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Slavia je zásobárnou české fotbalové reprezentace, která se chystá na duely se Slovenskem a Skotskem. Z Edenu zamířilo do týmu Jaroslava Šilhavého hned osm hráčů. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 9

Ondřej Kolář

Ondřej Kolář Slavia 20.jpg

Ondřej Kolář je nejlepším gólmanem ligy a roste také jeho role v reprezentaci. V posledním kole proti Příbrami dal i svůj první ligový gól.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 9

Vladimír Coufal

Vladimír Coufal ČR Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

V létě okolo něj kroužil West Ham, v reprezentaci zase vytlačil na lavičku náhradníků Pavla Kadeřábka. Patří k nejlepším hráčům tuzemské soutěže.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 9

David Hovorka

David Hovorka LM Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Po loňském příchodu z Jablonce se rozehrál do parádní formy a zářil i v Lize mistrů. Jenže na podzim se zranil a sezona pro něj skončila. Teď je však David Hovorka fit a dostal se i do reprezentace.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 9

Ondřej Kúdela

Ondřej Kúdela ČR.jpg

Dalším slávistickým stoperem v reprezentaci je Ondřej Kúdela. Zkušený třiatřicetiletý bek se však o své místo v Edenu musí rvát. Vedle Hovorky totiž může nastoupit jak mladý David Zima, tak letní posila Ondřej Karafiát.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 9

Jan Bořil

Jan Bořil ČR Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Místo v sestavě má také Jan Bořil. Současný kapitán sešívané družiny, který dal v Lize mistrů gól Barceloně, patří také k oporám reprezentace. Dočká se ještě zahraničního přestupu?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 9

Lukáš Masopust

Lukáš Masopust ČR Stanislav Heloňa MAFRA Profimedia.jpg

V reprezentaci je také Lukáš Masopust. Je však otázkou, jak dlouho ještě zůstane v Edenu. Okolo sedmadvacetiletého záložníka totiž údajně krouží West Ham.

Foto: Stanislav Heloňa / MAFRA / Profimedia

Pokračování 8 / 9

Petr Ševčík

Petr Ševčík ČR.jpg

K lídrům sešívaného týmu patří Petr Ševčík. Šestadvacetiletý reprezentační záložník končil loňskou sezonu se šesti góly a sedmi nahrávkami. Letos už si stihl připsat další dvě asistence.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 9 / 9

Lukáš Provod

Lukáš Provod Slavia.jpg

Když do Slavie v průběhu loňského podzimu přicházel, nikdo moc nevěděl, co od něj čekat. Lukáš Provod se ale zabydlel ve slávistické sestavě a svými výkony si řekl taky o premiérovou pozvánku do reprezentace.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud