Tomáš Holeš  Byl hrdinou prvního duelu. V tom se Tomáš Holeš stáhl ze středu zálohy na post stopera a odehrál parádní zápas, který v nastavení korunoval vyrovnávacím gólem. Jenže v odvetě se tento tah nepovedl. Nejen, že Holeš chyběl v záloze, ale v obraně tentokrát nepůsobil vůbec jistě.  Foto: Profimedia.cz
 Jan Bořil   Výrazně se podepsal pod třetí gól Arsenalu. Kapitán Slavie svému týmu moc nepomohl, směrem dopředu byl neviditelný a navíc těžce nestíhal při bránění. Hráči londýnského celku si s ním dělali, co se jim chtělo.  Foto: Profimedia.cz
 Jakub Hromada  Nastoupil v záloze místo Tomáše Holeše. Stejně jako na půdě Arsenalu, kde byl téměř neviditelný. A nevyšla mu ani domácí odveta. Jakub Hromada byl všude pozdě, navíc zbytečně zavinil penaltu, po které Arsenal vedl 2:0. Na tento zápas nebude vzpomínat v dobrém.  Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Jan Kuchta   Na půdě Arsenalu hrál na hrotu Abdallah Sima. Tentokrát naskočil Jan Kuchta, žádný efekt to ale nepřineslo. Nejde mu upřít snaha, napadal rozehrávku soupeře, k ničemu to ale nevedlo. Nejlepší ligový střelec se do žádné nebezpečné pozice nedostal a dvacet minut před koncem jej nahradil Stanislav Tecl.  Foto: Michal Růžička / MAFRA / Profimedia
5
Fotogalerie

Sešívaná katastrofa. 5 hráčů Slavie, kterým zápas s Arsenalem vůbec nevyšel

Slavia se v odvetě čtvrtfinále Evropské ligy proti Arsenalu chtěla pokusit o senzaci. Jenže zápas svěřencům trenéra Jindřicha Trpišovského vůbec nevyšel a sešívaní schytali tvrdou facku.

Slavia si z Londýna přivezla nadějnou remízu 1:1, doma však vybouchla a prohrála 0:4. Zápas příliš nevyšel žádnému ze slávistických hráčů (snad s výjimkou Lukáše Provoda), ovšem pět z nich na hřišti zcela vybouchlo. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 6

Alexander Bah 

Alexander Bah Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Zápas s Arsenalem byl zřejmě jeho nejhorším po zimním příchodu do Slavie. Alexander Bah absolutně nestíhal a při bráněné nepůsobil vůbec jistě. O přestávce šel z placu dolů a místo něj přišel na hřiště Denis Višinský. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Tomáš Holeš 

Tomáš Holeš Slavia.jpg

Byl hrdinou prvního duelu. V tom se Tomáš Holeš stáhl ze středu zálohy na post stopera a odehrál parádní zápas, který v nastavení korunoval vyrovnávacím gólem. Jenže v odvetě se tento tah nepovedl. Nejen, že Holeš chyběl v záloze, ale v obraně tentokrát nepůsobil vůbec jistě. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Jan Bořil 

Jan Bořil 21.jpg

Výrazně se podepsal pod třetí gól Arsenalu. Kapitán Slavie svému týmu moc nepomohl, směrem dopředu byl neviditelný a navíc těžce nestíhal při bránění. Hráči londýnského celku si s ním dělali, co se jim chtělo. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Jakub Hromada 

Jakub Hromada Slavie 21 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Nastoupil v záloze místo Tomáše Holeše. Stejně jako na půdě Arsenalu, kde byl téměř neviditelný. A nevyšla mu ani domácí odveta. Jakub Hromada byl všude pozdě, navíc zbytečně zavinil penaltu, po které Arsenal vedl 2:0. Na tento zápas nebude vzpomínat v dobrém. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Jan Kuchta 

Jan Kuchta 21 Michal Růžička  MAFRA  Profimedia.jpg

Na půdě Arsenalu hrál na hrotu Abdallah Sima. Tentokrát naskočil Jan Kuchta, žádný efekt to ale nepřineslo. Nejde mu upřít snaha, napadal rozehrávku soupeře, k ničemu to ale nevedlo. Nejlepší ligový střelec se do žádné nebezpečné pozice nedostal a dvacet minut před koncem jej nahradil Stanislav Tecl. 

Foto: Michal Růžička / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud