Sázka na budoucnost. Toto jsou tři ligoví mladíci, které už brzy může koupit Slavia

Sázka na budoucnost. Toto jsou tři ligoví mladíci, které už brzy může koupit Slavia

Sázka na budoucnost. Toto jsou tři ligoví mladíci, které už brzy může koupit Slavia

Slavia zřejmě nebude utrácet tolik, jako v předešlých přestupních obdobích, aktivní na přestupovém trhu ale bude. Sešívaní mají zájem i o několik mladíků.

O tom, že Slavia získá titul, je už téměř jasno. Sešívaní navíc vypadli z domácího i evropského poháru a čeká je tedy relativně klidné jaro. Kdo u toho bude? Slavia si zřejmě stáhne nějaké hráče z hostování, ale určitě přivede i několik posil. Jména tří mladých hráčů, o nichž se nahlas mluví, najdete v následujících kapitolách.​

Pokračování 2 / 4

Matouš Trmal

Matouš Trmal 19 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Bránu Slavie na podzim hájil Ondřej Kolář, jenž byl suverénně nejlepším gólmanem ligy. Parádní výkony podával i v Lize mistrů a nahlas si řekl o zahraniční angažmá. Náhradou by se mohl stát Matouš Trmal, který je oporou Slovácka. Okolo jednadvacetiletého gólmana sice krouží Sparta, hodně pečlivě jej ale sleduje i Slavia. Který z pražských klubů jej nakonec uloví?

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

David Zima

David Zima Olomouc Stanislav Heloňa  MAFRA  Profimedia.jpg

V lize zasáhl teprve do dvou zápasů, jen jednou byl v základní sestavě, přesto o něj Slavia velmi stojí. Devatenáctiletý obránce má velký potenciál a v Edenu ho chtějí rozvíjet. Sešívaní za 190 centimetrů vysokého obránce nabízejí údajně 12 milionů korun.

Foto: Stanislav Heloňa / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Patrik Hellebrand

Patrik Hellebrand.jpg

Dvacetiletý záložník debutoval v lize už v sezoně 2016/17, kdy zasáhl do jednoho zápasu ve zlínském dresu. Od té doby sbírá zkušenosti ve Slovácku, v jehož barvách letos přidal jedenáct startů. V utkání proti Plzni dal i první ligový gól a v zimě se nejspíš bude stěhovat. Mluví se o zájmu z Nizozemska, ale také žhavém lasu z Edenu.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud