Sami Hyypiä

Sami Hyypiä - informace a zajímavosti o finském fotbalovém obránci a trenérovi

Fotbal
13 skvělých fotbalistů, kteří si nikdy nezahráli na mistrovství světa

Před čtyřmi lety si to zažil třeba velšský fotbalista Gareth Bale. Přestože byl tehdy jednou z největších světových hvězd, na boje mistrovství světa v Brazílii se díval jen jako televizní divák. Nezahraje si ani letos v Rusku, ale na rozdíl od jiných má pořád ještě šanci, že se na šampionátu jednou objeví.

21.  4.  2018
Fotbal
Před 13 lety vyhrál Liverpool Ligu mistrů. Z vítězného týmu hrají jen Baroš a Cissé

Fotbalový život běží rychle. Roky přeletí jako vítr a ze sestavy vítězného klubu nezůstane kámen na kameni. Tak nějak se to přihodilo v Liverpoolu, který vyhrál v roce 2005 Ligu mistrů. V kádru vítězů byli tehdy i dva čeští fotbalisté, což se nikdy předtím ani potom nestalo.