Rušno okolo Baráka, ve vzduchu létají miliony. 3 kluby, do kterých by mohl zamířit

Antonín Barák je stále hráčem italského Udine, to by se ale do léta mělo změnit. Okolo českého reprezentanta totiž začínají našlapovat další zajímaví zájemci.

Šestadvacetiletý Barák v této sezoně hostuje v Hellasu Verona, stále však patří Udine, kam přestoupil v létě roku 2017 ze Slavie. Už brzy by ale reprezentační záložník měl měnit dres znovu. Kam mohou vést jeho kroky? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 4

AS Monako 

Antonín Barák ČR 20.jpg

Barákovy kroky by mohly vést do francouzské Ligue 1. Podle portálu jeunesfooteux.com jej totiž láká slavné Monako, ve kterém by se mohl sejít s Cescem Fábregasem, Wissamem Ben Yedderem nebo Kevinem Vollandem, což by Baráka posunulo ještě o kus napřed. Tým trenéra Nika Kovače se navíc drží v tabulce vysoko, aktuálně je třetí, a tak ho čeká sezona v evropských pohárech.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

SSC Neapol 

Antonín BArák Lecce.jpg

Monako však podle webu jeunesfooteux.com není jediný slavným týmem, ve kterém by Barák mohl působit. Český záložník si totiž udělal skvělé jméno na Apeninském poloostrově a údajně zaujal i Neapol, která je v současné době druhá za suverénním Interem Milán. Stejný portál uvádí, že oba kluby by za Baráka mohly zaplatit 14 milionů eur. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Hellas Verona 

Antonín Barák Hellas.jpg

Taky se ale může stát, že Barák zůstane tam, kde působí nyní. Tedy ve Veroně, která jej přivedla před sezonou na hostování, jehož součásti byla opce na přestup ve výši asi deseti milionů eur. To pro Hellas není nízká suma, na druhou stranu, Barák je jedním z klíčových hráčů týmů a letos dal v lize už sedm branek, ke kterým přidal tři nahrávky. Kde tedy bude na jaře hrát?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud