Rušno na trase Letná – Ďolíček. 5 hráčů, kteří jdou ze Sparty do Bohemky

Sparta zatím přivedla dvě posily. Jednou z nich je ghanský útočník Benjamin Tetteh, který přišel z Bohemians 1905. Opačným směrem putovalo pět hráčů…

Klokani z Ďolíčku prožili úspěšnou sezonu a vybojovali sedmé místo. Tetteh na tom měl výrazný podíl, od nové sezony se ale bude rvát o místo ve sparťanském útoku. Zato pět dalších hráčů Sparty míří do kádru Bohemians 1905. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Jan Vondra

Jan Vondra Jaroslav Legner  CNC  Profimedia.jpg

Posila na levý kraj obrany. Dvaadvacetiletý Jan Vondra je sice sparťanským odchovancem, s dospělým fotbalem ale začal ve Vlašimi a ligovou premiéru si odbyl v Karviné. Ta ho v zimě poslala do Českých Budějovic a teď se stěhuje do Ďolíčku.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Rudolf Reiter

Rudolf Reiter Jaroslav Legner  CNC  Profimedia.jpg

Třiadvacetiletý záložník letos debutoval v lize a odehrál velmi dobrou sezonu. Dal tři góly, přidal čtyři nahrávky a zaujal velmi dobrou prací s balonem. Na Letné zřejmě přemýšleli o jeho návratu, Rudolf Reiter však zůstává v Ďolíčku a stal se kmenovým hráčem Bohemky.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Lukáš Juliš

Lukáš Juliš Dominik Bakeš CNC Profimedia.jpg

Benjamin Tetteh odešel na Letnou, odkud do Ďolíčku zamířil Lukáš Juliš. Ten měl ve Spartě slušně nakročeno, jeho kariéra se ale zadrhla a v loňském ročníku zasáhl jen do dvou zápasů. Už několikrát se spekulovalo o jeho hostování, ke kterému teď došlo. Vrátí se třiadvacetiletý útočník do předešlé formy?

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Filip Hašek

Filip Hašek Dominik Bakeš  CNC  Profimedia.jpg

Jeho otec, Martin Hašek, je trenérem klokanů. Bratr Martin loni patřil ke klíčovým hráčům týmu. Teď klan Hašků v Ďolíčku rozšíří i jednadvacetiletý Filip, který je novou posilou do útoku. Dosud hrával za Vlašim a České Budějovice, teď ho čeká premiéra v nejvyšší soutěži.

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Jakub Nečas

Jakub Nečas Bohemians.jpg

Sparťanský odchovanec určitě snil o tom, že si jednou zahraje v rudém dresu, tato meta je pro něj ale hodně vzdálená. Třiadvacetiletý záložník působil v Pardubicích či ve Vlašimi, před rokem a půl zamířil do Mladé Boleslavi a v uplynulém ročníku hrál za Bohemians 1905. V 28 zápasech dal jeden gól, teď se jeho hostování změnilo v přestup.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud