Tomáš Marcinko  - Slovenský útočník přišel do Třince v roce 2017 z čínského Kunlunu. V týmu Ocelářů se stal ihned jedním z lídrů a v každém ročníku je hodně produktivní. To potvrzuje i letos – dvaatřicetiletý Tomáš Marcinko v 18 zápasech posbíral 12 (6+6) bodů. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Filip Zadina  - Jeho mise v Třinci už je u konce. Filip Zadina se vrací do NHL, zanechal za sebou však parádní odkaz. Jednadvacetiletý útočník stihl odehrát 17 zápasů, ve kterých dal osm branek a přidal šest asistencí. Ocelářům náramně pomohl. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Petr Vrána  - V průběhu sezony 2018/19 opustil Spartu, kde byl kapitánem, a zamířil do Třince. Také mezi Oceláři už nosí kapitánské céčko a patří k ústředním postavám týmu. Pětatřicetiletý útočník, jenž okusil i NHL, má na kontě už devět branek a stejný počet asistencí. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Matěj Stránský  - Vítkovický odchovanec se několik let snažil prosadit v zámoří, pak byl v Čerepovci a ve Švédsku a před rokem přišel do Třince. V uplynulém ročníku sedmadvacetiletý útočník posbíral 45 bodů a letos jich má už 27 (17+10). Matěj Stránský je v současné době nejlepším střelcem extraligy. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Rozjeté ofenzivní komando. Pět útočníků, díky nimž Třinec vládne extralize

Oceláři jedou. Třinečtí hokejisté drtí soupeře a kralují extraligové tabulce. Jejich ofenzivní hvězdy mají formu jako hrom.

Bez názvu1.jpg

Třinec kraluje extraligové tabulce. Oceláři jsou rozjetí a válcují jednoho soupeře za druhým. Trenér Václav Varaďa má k dispozici neskutečně silný tým, v jehož čele stojí několik výjimečných hokejistů. Jména pěti útočníků, díky nimž Třinec vládne extraligové scéně, najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 6

Tomáš Marcinko

Tomáš Marcinko Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Slovenský útočník přišel do Třince v roce 2017 z čínského Kunlunu. V týmu Ocelářů se stal ihned jedním z lídrů a v každém ročníku je hodně produktivní. To potvrzuje i letos – dvaatřicetiletý Tomáš Marcinko v 18 zápasech posbíral 12 (6+6) bodů.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Filip Zadina

Filip Zadina Třinec Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Jeho mise v Třinci už je u konce. Filip Zadina se vrací do NHL, zanechal za sebou však parádní odkaz. Jednadvacetiletý útočník stihl odehrát 17 zápasů, ve kterých dal osm branek a přidal šest asistencí. Ocelářům náramně pomohl.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Petr Vrána

Petr Vrána Třinec Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

V průběhu sezony 2018/19 opustil Spartu, kde byl kapitánem, a zamířil do Třince. Také mezi Oceláři už nosí kapitánské céčko a patří k ústředním postavám týmu. Pětatřicetiletý útočník, jenž okusil i NHL, má na kontě už devět branek a stejný počet asistencí.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Matěj Stránský

Matěj Stránský Třinec Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Vítkovický odchovanec se několik let snažil prosadit v zámoří, pak byl v Čerepovci a ve Švédsku a před rokem přišel do Třince. V uplynulém ročníku sedmadvacetiletý útočník posbíral 45 bodů a letos jich má už 27 (17+10). Matěj Stránský je v současné době nejlepším střelcem extraligy.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Martin Růžička

Martin Růžička Třinec Jaroslav Legner CNC Profimedia.jpg

Pětatřicetiletý útočník má letos formu jako hrom a s 33 body kraluje tabulce extraligové produktivity. Jedna věc se u něj ale změnila. Martin Růžička už není jen skvělým kanonýrem, ale také výjimečným nahrávačem. Letos má na kontě už 24 asistencí.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud