Matěj Hybš - Na pozici Davida Limberského v Plzni tlačila už řada konkurentů, nikdo ho ale o místo připravit nedokázal. Dalším adeptem na tento post je sedmadvacetiletý Matěj Hybš, jehož Plzeň přivedla z Liberce. Bývalý bek Sparty ale v dresu Viktorky ještě neodehrál ani jednu ligovou minutu. Foto: FC Viktoria Plzeň / CNC / Profimedia
 Iván Díaz - Argentinského záložníka trenér Guľa dobře znal ze společného působení v Žilině a Trnavě. Iván Díaz přišel do Plzně těsně před začátkem jarní části Fortuna ligy, dostal ale jen minimum prostoru. Sedmadvacetiletý fotbalista odehrál pouze 26 minut proti Olomouci a v létě v Plzni skončil. Foto: Profimedia.cz
 Miroslav Káčer - Někdejší kapitán Žiliny dorazil do Plzně už v průběhu jara. Ve Viktorce čtyřiadvacetiletý záložník nezačal vůbec zle a v úvodu sezony patřil do základní sestavy. Jenže v posledních duelech se jeho pozice změnila a Miroslav Káčer chodí do hry jen na pár minut z lavičky náhradníků. V Žilině byl zvyklý na úplně jiné herní vytížení. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Filip Kaša - Bývalý stoper Baníku byl, stejně jako Káčer, oporou Žiliny, odkud jej Viktorka v průběhu jara přivedla. Šestadvacetiletý bek se měl rvát o místo v základní sestavě, jenže Filip Kaša letos v lize neodehrál ještě ani jednu minutu. Co s ním trenér Guľa zamýšlí? Foto: FC Viktoria Plzeň / CNC / Profimedia
8
Fotogalerie

Rok trenéra Guľy v Plzni. 7 hráčů, které slovenský kouč přivedl do kádru Viktorky

Pozice trenéra Adriána Guľy v Plzni není po další porážce vůbec dobrá. Pokud Viktorka nezvládne příští zápas s Teplicemi, tak slovenský kouč u kormidla západočeského týmu skončí. Po roce.

GetFile (2).jpg

Je tomu téměř rok, co trenér Adrián Guľa převzal fotbalisty Plzně. Od té doby slovenský kouč, jehož trenérská židle se nyní otřásá v základech, přivedl na západ Čech sedm nových hráčů. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 8

Matěj Hybš

Matěj Hybš Plzeň 2 Foto FC Viktoria Plzeň CNC Profimedia.jpg

Na pozici Davida Limberského v Plzni tlačila už řada konkurentů, nikdo ho ale o místo připravit nedokázal. Dalším adeptem na tento post je sedmadvacetiletý Matěj Hybš, jehož Plzeň přivedla z Liberce. Bývalý bek Sparty ale v dresu Viktorky ještě neodehrál ani jednu ligovou minutu.

Foto: FC Viktoria Plzeň / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 8

Iván Díaz

Ivan Diaz Žilina.jpg

Argentinského záložníka trenér Guľa dobře znal ze společného působení v Žilině a Trnavě. Iván Díaz přišel do Plzně těsně před začátkem jarní části Fortuna ligy, dostal ale jen minimum prostoru. Sedmadvacetiletý fotbalista odehrál pouze 26 minut proti Olomouci a v létě v Plzni skončil.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 8

Miroslav Káčer

Miroslav Káčer Plzeň Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Někdejší kapitán Žiliny dorazil do Plzně už v průběhu jara. Ve Viktorce čtyřiadvacetiletý záložník nezačal vůbec zle a v úvodu sezony patřil do základní sestavy. Jenže v posledních duelech se jeho pozice změnila a Miroslav Káčer chodí do hry jen na pár minut z lavičky náhradníků. V Žilině byl zvyklý na úplně jiné herní vytížení.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 8

Filip Kaša

Filip KAša Plzeň 2 Foto FC Viktoria Plzeň CNC Profimedia.jpg

Bývalý stoper Baníku byl, stejně jako Káčer, oporou Žiliny, odkud jej Viktorka v průběhu jara přivedla. Šestadvacetiletý bek se měl rvát o místo v základní sestavě, jenže Filip Kaša letos v lize neodehrál ještě ani jednu minutu. Co s ním trenér Guľa zamýšlí?

Foto: FC Viktoria Plzeň / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 8

Adriel Ba Loua

Adriel Ba Loua Plzeň 3 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Během dvou let v Karviné na sebe výrazně upoutal pozornost a bylo jasné, že ho čeká další posun v kariéře. Adriel Ba Loua nakonec v létě přestoupil do Plzně, která ho koupila za 13 milionů korun a hodně si od něj slibovala. Čtyřiadvacetiletý šikula z Pobřeží slonoviny letos dal v lize dva góly a přidal dvě nahrávky, většinou nastupuje v základní sestavě, ovšem i od něj Viktorka nyní potřebuje víc.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 8

Zdeněk Ondrášek

Zdeněk Ondrášek Plzeň Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Vedení Viktorky je známé v tom, že nekupuje drahé posily. Čas od času ale udělá výjimku – jako třeba na podzim v případě Zdeňka Ondráška, kterého přivedlo v průběhu podzimu ze zámořského Dallasu za milion dolarů. Reprezentační útočník se ihned střelecky chytil a rychle nasázel tři branky. Jenže v posledních čtyřech duelech se neprosadil a proti Jablonci šel do hry coby střídající hráč.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 8 / 8

Jindřich Staněk

Jindřich Staněk Plzeň Martin Sekanina CNC Profimedia.jpg

Čtyřiadvacetiletý gólman přišel do Plzně v průběhu loňské rozehrané sezony z Českých Budějovic. Jindřich Staněk sice zasáhl jen do jednoho zápasu, vedení Viktorky se ale rozhodlo, že si ho ponechá. Letos však do akce ještě nezasáhl.

Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud