Adam Hložek  V přípravě se jevil dobře, v úvodu bundesligové sezony to má ale složité. Adam Hložek se sice blýskl dvěma góly v poháru, ve dvou ligových zápasech za Leverkusen ale odehrál dohromady jen deset minut. V reprezentaci se ve 23 duelech trefil dvakrát.
 Mojmír Chytil  V reprezentační premiéře dal hattrick Faerským ostrovům, v dalších pěti startech za národní tým se trefil ještě jednou. V létě odešel z Olomouce do Slavie, v úvodních dvou ligových duelech dal dvě branky, od té doby se ale zasekl. Čtyřiadvacetiletý forvard teď není v nejlepší formě.
 Václav Jurečka  Loňskou sezonu končil v pořádném laufu. Václav Jurečka sázel v nadstavbě jeden gól za druhým a nakonec získal s dvaceti brankami ligovou korunu pro krále střelců. V úvodu letošního ročníku ale devětadvacetiletý forvard svou střeleckou pohodu hledá. V lize se ještě neprosadil, v duelu s Jabloncem selhal i při penaltě. Na první reprezentační trefu ještě čeká.
 Jan Kuchta  Daleko do ideální formy má taky Jan Kuchta. Ten dal sice ve čtyřech ligových zápasech tři branky, pak ale vypadl ze sestavy. Dokonce se spekulovalo o jeho možném odchodu, tyto zprávy ale sparťanský kouč Brian Priske popřel. V národním týmu se trefil zatím třikrát.
5
Fotogalerie

Reprezentace je bez Schicka. Útočníci jsou z formy, v pohodě jen Čvančara

Fotbalová reprezentace se chystá na klíčový zápas podzimu. Proti Albánii však opět nastoupí bez Patrika Schicka.

V reprezentační nominaci na zápasy s Albánií a v Maďarsku figuruje pět útočníků. Většina z nich ale aktuálně není v ideální formě. Více se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Tomáš Čvančara

Bez názvu.jpg

Dá se čekat, že bude aktuální reprezentační jedničkou. Třiadvacetiletý útočník v létě přestoupil ze Sparty do německého Mönchengladbachu, ve kterém se uvedl na výbornou. Vyšla mu příprava a dvěma góly ozdobil i svou bundesligovou premiéru proti Augsburgu. V reprezentaci má bilanci dvou zápasů a jednoho gólu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Adam Hložek

profimedia-0792927455.jpg

V přípravě se jevil dobře, v úvodu bundesligové sezony to má ale složité. Adam Hložek se sice blýskl dvěma góly v poháru, ve dvou ligových zápasech za Leverkusen ale odehrál dohromady jen deset minut. V reprezentaci se ve 23 duelech trefil dvakrát.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Mojmír Chytil

Mojmír Chytil Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

V reprezentační premiéře dal hattrick Faerským ostrovům, v dalších pěti startech za národní tým se trefil ještě jednou. V létě odešel z Olomouce do Slavie, v úvodních dvou ligových duelech dal dvě branky, od té doby se ale zasekl. Čtyřiadvacetiletý forvard teď není v nejlepší formě.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Václav Jurečka

Václav Jurečka Slavia Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Loňskou sezonu končil v pořádném laufu. Václav Jurečka sázel v nadstavbě jeden gól za druhým a nakonec získal s dvaceti brankami ligovou korunu pro krále střelců. V úvodu letošního ročníku ale devětadvacetiletý forvard svou střeleckou pohodu hledá. V lize se ještě neprosadil, v duelu s Jabloncem selhal i při penaltě. Na první reprezentační trefu ještě čeká.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Jan Kuchta

Jan Kuchta Sparta 2 Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Daleko do ideální formy má taky Jan Kuchta. Ten dal sice ve čtyřech ligových zápasech tři branky, pak ale vypadl ze sestavy. Dokonce se spekulovalo o jeho možném odchodu, tyto zprávy ale sparťanský kouč Brian Priske popřel. V národním týmu se trefil zatím třikrát.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud