Tomáš Holeš  - Jeho výhodou je, že může naskočit jak na pravém kraji obrany, tak ve středu zálohy. Nevýhodu má však v tom, že na těchto postech je v reprezentaci plno. Slávistický univerzál každopádně proti Skotům zaujal a odehrál velmi dobrou partii. Foto: Profimedia.cz
 Václav Jemelka  - S olomouckým parťákem Romanem Hubníkem vytvořil velmi dobře fungující stoperskou dvojici. Pětadvacetiletý Václav Jemelka prokázal, že patří k nejlepším ligovým bekům, dokonce se dostal i do jedné velké šance. Trenéři na něj mohou kdykoliv ukázat. Foto: Profimedia.cz
 Adam Jánoš  - V Baníku, kterému patří, plní velmi důležitou roli. A tu měl i v duelu se Skotskem. Osmadvacetiletý defenzivní štít Adam Jánoš obstál a po celý duel byl velmi aktivní. Zastavil spoustu útoků soupeře, operoval na velkém prostoru, zkrátka hodně povedený výkon. Foto: Profimedia.cz
 Marek Havlík  - Jedno z největších překvapení. Bývalý reprezentant do jednadvaceti let dorazil na sraz ze Slovácka a hned se postavil do základní sestavy. Pětadvacetiletý Marek Havlík patřil k lídrům záložní řady a povedlo se mu zastavit řadu útoků soupeře. Z přímého kopu navíc nastřelil tyč. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Řekli si o další šanci. Pět hrdinů z Holoubkova týmu, které může povolat i Šilhavý

Čeští fotbaloví reprezentanti sice v pondělním duelu se Skotskem prohráli, na hřišti ale zanechali velmi dobrý dojem. Někteří hráči tak možná nebyli v nominaci naposled.

jakub Pešek ČR 2.jpg

Do zápasu se Skotskem zasáhl úplně jiný tým, než který vyběhl na Slováky. Pro řadu hráčů se jednalo o reprezentační premiéru a derniéru zároveň, pár fotbalistů by ale brzy mohlo dostat další šanci. Jména pěti hrdinů z Holoubkova týmu, kterým by mohl dát příležitost i kouč Jaroslav Šilhavý, najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 6

Tomáš Holeš

Tomáš Holeš ČR.jpg

Jeho výhodou je, že může naskočit jak na pravém kraji obrany, tak ve středu zálohy. Nevýhodu má však v tom, že na těchto postech je v reprezentaci plno. Slávistický univerzál každopádně proti Skotům zaujal a odehrál velmi dobrou partii.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Václav Jemelka

Václav Jemelka ČR.jpg

S olomouckým parťákem Romanem Hubníkem vytvořil velmi dobře fungující stoperskou dvojici. Pětadvacetiletý Václav Jemelka prokázal, že patří k nejlepším ligovým bekům, dokonce se dostal i do jedné velké šance. Trenéři na něj mohou kdykoliv ukázat.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Adam Jánoš

Adam Jánoš ČR.jpg

V Baníku, kterému patří, plní velmi důležitou roli. A tu měl i v duelu se Skotskem. Osmadvacetiletý defenzivní štít Adam Jánoš obstál a po celý duel byl velmi aktivní. Zastavil spoustu útoků soupeře, operoval na velkém prostoru, zkrátka hodně povedený výkon.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Marek Havlík

MArek Havlík ČR Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Jedno z největších překvapení. Bývalý reprezentant do jednadvaceti let dorazil na sraz ze Slovácka a hned se postavil do základní sestavy. Pětadvacetiletý Marek Havlík patřil k lídrům záložní řady a povedlo se mu zastavit řadu útoků soupeře. Z přímého kopu navíc nastřelil tyč.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia​

Pokračování 6 / 6

Jakub Pešek

Jakub Pešek ČR Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Sedmadvacetiletý liberecký záložník byl nejlepším českým hráčem na hřišti. Neustále byl aktivní a obráncům soupeře pořádně zatápěl. Jakub Pešek dal jediný gól českého týmu a dostal se i do několika dalších šancí. Trenér Šilhavý jeho výkon určitě bedlivě sledoval.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud