Cheick Conde  - V poslední den přestupů okolo něj bylo pořádně rušno. Jednou nohou byl ve Slavii, tou druhou zase ve Spartě. Dvacetiletý Cheick Conde z Guiney nakonec zůstal ve Zlíně, dá se však čekat, že v zimě se o něj zase strhne pořádný boj. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Patrik Hrošovský  - Osmadvacetiletý Patrik Hrošovský před rokem opustil Plzeň a odešel do Genku. V loňské sezoně nastupoval pravidelně, jenže letos moc prostoru nedostává. I proto se spekulovalo o jeho návratu do České republiky a jedním z klubů, který o něj stál, byla i Sparta. Jenže cena za slovenského záložníka, jehož sledovalo i Glasgow Rangers, byla příliš vysoká. Foto: Profimedia.cz
 Anastasios Chatzigiovanis  - Také o něm se na Letné mluvilo. Třiadvacetiletý Anastasios Chatzigiovanis z řeckého Panathinaikosu může nastoupit na obou křídlech i na hrotu sestavy, kromě Sparty okolo něj však kroužil i Stuttgart. Bývalý řecký mládežnický reprezentant, jenž podle portálu transfermarkt.de stojí dva miliony eur, ale zůstal v Panathinaikosu. Foto: Profimedia.cz
 Filip Novák  - Třicetiletý reprezentační obránce se po konci v Trabzonsporu přesunul do Fenerbahce. Ještě předtím se na něj ale údajně vyptávala Sparta, která však neuspěla. Z Turecka zato přivedla Ondřeje Čelůstku a Davida Pavelku. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Řek z Panathinaikosu nebo reprezentační obránci. 5 hráčů, o které Sparta usilovala marně

Sparta letos byla na přestupovém trhu hodně aktivní a získala velmi zajímavé posily. Někteří vytipovaní hráči ale na Letnou nepřišli.

Bez názvu.jpg

Sparta přivedla Ondřeje Čelůstku, Martina Minčeva nebo Davida Pavelku. Pět dalších hráčů ale letenští vábili marně. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 6

Cheick Conde

Cheick Conde 1 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

V poslední den přestupů okolo něj bylo pořádně rušno. Jednou nohou byl ve Slavii, tou druhou zase ve Spartě. Dvacetiletý Cheick Conde z Guiney nakonec zůstal ve Zlíně, dá se však čekat, že v zimě se o něj zase strhne pořádný boj.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Patrik Hrošovský

Patrik Hrošovský Genk 2.jpg

Osmadvacetiletý Patrik Hrošovský před rokem opustil Plzeň a odešel do Genku. V loňské sezoně nastupoval pravidelně, jenže letos moc prostoru nedostává. I proto se spekulovalo o jeho návratu do České republiky a jedním z klubů, který o něj stál, byla i Sparta. Jenže cena za slovenského záložníka, jehož sledovalo i Glasgow Rangers, byla příliš vysoká.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Anastasios Chatzigiovanis

Anastasios Chatzigiovanis.jpg

Také o něm se na Letné mluvilo. Třiadvacetiletý Anastasios Chatzigiovanis z řeckého Panathinaikosu může nastoupit na obou křídlech i na hrotu sestavy, kromě Sparty okolo něj však kroužil i Stuttgart. Bývalý řecký mládežnický reprezentant, jenž podle portálu transfermarkt.de stojí dva miliony eur, ale zůstal v Panathinaikosu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Filip Novák

Filip Novák ČR 2.jpg

Třicetiletý reprezentační obránce se po konci v Trabzonsporu přesunul do Fenerbahce. Ještě předtím se na něj ale údajně vyptávala Sparta, která však neuspěla. Z Turecka zato přivedla Ondřeje Čelůstku a Davida Pavelku.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Tomáš Petrášek

Tomáš Petrášek ČR 2.jpg

Jeho jméno ještě před pár měsíci téměř nikdo neznal. Tomáš Petrášek na sebe upoutal pozornost v polském Rakówě, kde je dokonce kapitánem. Parádní výkony osmadvacetiletého stopera vynesly až do reprezentace a údajně jej sledovala i Sparta. Té se ale povedlo udržet Dávida Hancka a navíc přivedla i Ondřeje Čelůstku.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud