Trabzonspor - Zřejmě nejvážnějším adeptem na zisk Kangových služeb je turecký Trabzonspor, který je aktuálně v čele tabulky. Gabonský záložník ho zaujal už v letním předkole Evropské ligy, ve kterém Trabzonspor přešel přes Spartu. Od té doby se spekuluje, že by ho klub, ve kterém působí i český reprezentant Filip Novák, rád přivedl do svých řad. Už brzy by k tomu mohlo dojít. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Besiktas JK - Trabzonspor však není jediným klubem z Turecka, který situaci okolo Kangy sleduje. Oporu Sparty si totiž měl vyhlédnout i Besiktas. Ten je v tabulce aktuálně pátý a už se rozhlíží po nových posilách. Kanga je na seznamu vytipovaných hráčů hodně vysoko. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Galatasaray SK - Nejnovější zprávy hovoří o tom, že Kangu láká také Galatasaray, kam by jej rád přivedl známý trenér Fatih Terim. Pokud by k přestupu došlo, mohlo by to být velmi pikantní, klub z Istanbulu totiž ze Sparty sleduje i Benjamina Tetteha a do Galatasaraye by se měl vrátit i stoper letenských Semih Kaya. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Celta de Vigo a CD Leganés - Zájemců o Kangovy služby je ale více. V zimě se psalo například o tom, že ho chtějí dva španělské kluby – Vigo a Leganés, které v lednu prodalo záložníka Jusufa En-Nesyriho do Sevilly a utržené peníze chtělo údajně použít na Kangu. Ten sice nakonec zůstal na Letné, zájem ze Španělska však nemusel zcela utichnout. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Rebel Kanga je na odchodu ze Sparty. Podívejte se, do kterých klubů by mohl zamířit

Šance na to, že by Guélor Kanga zůstal ve Spartě, se blíží nule. Gabonský záložník na Letné dokončí sezonu a poté odejde zadarmo do zahraničí. Zájemci o jeho služby už se rýsují.

Guélor Kanga EL Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Sparta mohla v zimě Kangu ještě prodat, takto o něj ale přijde bez nároku na odstupné. Gabonský záložník se však o svou budoucnost nemusí bát, zájemci o jeho služby už se totiž začínají hlásit. Adresy, na které by mohl zamířit, najdete v následujících kapitolách.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 6

Trabzonspor

Guélor Kanga Sparta 19 2 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Zřejmě nejvážnějším adeptem na zisk Kangových služeb je turecký Trabzonspor, který je aktuálně v čele tabulky. Gabonský záložník ho zaujal už v letním předkole Evropské ligy, ve kterém Trabzonspor přešel přes Spartu. Od té doby se spekuluje, že by ho klub, ve kterém působí i český reprezentant Filip Novák, rád přivedl do svých řad. Už brzy by k tomu mohlo dojít.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Besiktas JK

Guélor Kanga gól 19 Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Trabzonspor však není jediným klubem z Turecka, který situaci okolo Kangy sleduje. Oporu Sparty si totiž měl vyhlédnout i Besiktas. Ten je v tabulce aktuálně pátý a už se rozhlíží po nových posilách. Kanga je na seznamu vytipovaných hráčů hodně vysoko.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Galatasaray SK

Guélor Kanga Plzeň Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Nejnovější zprávy hovoří o tom, že Kangu láká také Galatasaray, kam by jej rád přivedl známý trenér Fatih Terim. Pokud by k přestupu došlo, mohlo by to být velmi pikantní, klub z Istanbulu totiž ze Sparty sleduje i Benjamina Tetteha a do Galatasaraye by se měl vrátit i stoper letenských Semih Kaya.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Celta de Vigo a CD Leganés

Guélor Kanga dres Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Zájemců o Kangovy služby je ale více. V zimě se psalo například o tom, že ho chtějí dva španělské kluby – Vigo a Leganés, které v lednu prodalo záložníka Jusufa En-Nesyriho do Sevilly a utržené peníze chtělo údajně použít na Kangu. Ten sice nakonec zůstal na Letné, zájem ze Španělska však nemusel zcela utichnout.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Saudská Arábie

Guélor Kanga soustředění Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Pamatujete si, jak Spartu opustil Nicolae Stanciu? Rumunský záložník se tehdy nechal zlákat ropnými šejky a z Letné odešel do Saúdské Arábie. Stejným směrem by se údajně mohl vydat i Kanga. Nejsilnějším saúdskoarabským klubem je Al Ahli, do kterého zamířil taky Stanciu, silný kapitál však může nabídnout i aktuálně druhý Al Nassr, který působí v Rijádu.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud