Půl roku a dost. Tři zahraniční kluby, do kterých může odejít Mandjeck

Půl roku a dost. Tři zahraniční kluby, do kterých může odejít Mandjeck

Půl roku a dost. Tři zahraniční kluby, do kterých může odejít Mandjeck

Přicházel jako velká posila. Něco jako Michael Ngadeu, kterého o rok dříve získala Slavia. Jeho kamerunský parťák Georges Mandjeck přišel na Letnou z francouzských Mét, vysoká očekávání ale nenaplnil.

Osmadvacetiletý Mandjeck, jenž dříve působil ve Stuttgartu, Rennes či Auxere, přišel do Sparty za 34 milionů korun. První tři kola byl v základní sestavě, ze hřiště neslezl ani na minutu, jeho výkony však nebyly takové, jaké Andrea Stramaccioni očekával. V posledních dvou duelech už zůstal jen mezi náhradníky a v zimě Letnou možná opustí. Tři zahraniční kluby, které okolo něj krouží, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Boloňa

Georges Mandjeck Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Před rokem a půl nabral trasu Sparta – Boloňa český reprezentant Ladislav Krejčí, teď by ho mohl napodobit právě Mandjeck. Informoval o tom italský portál Tuttomercato, podle něhož by kamerunský reprezentant nemusel dodržet smlouvu na Letné a mohl by zamířit do Itálie. Boloňa je v tabulce osmá, deset bodů od sestupových příček a šest bodů za Sampdorií, která je na pohárovém místě.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

 

Pokračování 3 / 4

Hamburk

Georges Mandjeck Sparta.jpg

Tuttomercato informuje také o možném Mandjeckově odchodu do Německa. O kamerunského záložníka údajně stojí také Hamburk, který se rve o bundesligovou záchranu. Tradiční klub z přístavního města je až patnáctý a na jaře ho čekají tuhé boje, na které shání posily. Zláká jednu z nich z Letné?

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 4

Spartak Moskva

Georges Mandjeck.jpg

Italský web Mandjecka „posílá“ i do Ruska. Konkrétně do Spartaku Moskva, který letos hraje v základní skupině Ligy mistrů se Sevillou či Liverpoolem. V domácí soutěži je Spartak aktuálně čtvrtý, šest bodů za vedoucím Lokomotivem.

Foto: Profimedia.cz

 

Doporučujeme

Články odjinud